Tootegrupid

Smoby 3-rattaline ratas Lumekuninganna

Tootekood: 444223S
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 1 nädal
Hind:
56,46 €
Kogus: - +
   - või -   

http://www.smoby.fr

Ratta konstruktsioon peab vastu 50 kg. Metall raamiga. Istet saab asetada 3 positsiooni. Tagumine juhtimispulk on eemaldatav. Juhtrauda ja rattaid saab lukustada. Ratta taga panipaik mänguasjadele. Toote võib kokku panna ainult täiskasvanu. Toote värvid võivad erineda pakendil olevast.
Hoiatus! Soovitatakse kanda kaitsevarustust (Kiiver ,põlvekaitsed, kindad, küünarnukikaitsed jne.). Ei ole ette nähtud kasutamiseks liikluses.
Meeldetuletus! Mänguasja peab kasutama ettevaatlikult, kuna see nõuab suurt oskust, et vältida kukkumist või kokkupõrkeid, mis võivad vigastada kasutajat või kolmandaid isikuid. Sõitmise ajal kasutada kinniseid jalanõusid. Vältige ohtlikke kohti nagu tänava nurgad, trepid, bassein ja teised veekogud. Kontrollige regulaarselt jalgratta korrasolekut. Täiskasvanud peavad eemaldama ratta kokkupanekul detailide vahelised plastikust osad, et ei jääks teravaid otsi.
Hoiatus! Kasutada täiskasvanute järelvalve all. Loe juhend enne kasutamist hoolikalt läbi, tutvu sellega ja hoia tuleviku tarbeks alles. Lapse turvalisuse huvides mitte lükata ega tõmmata ratast kiiremini kui 5 km/h (rattaga sõites, rulluisutades ega joostes ). 

Mõeldud vanusele alates 15. elukuust.
 
Mõõdud: 
39*46*23
Sarnased tooted

https://www.sphero.com/education

Tootekood: K001ROW ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
149,90 €

https://www.sphero.com/education

Tootekood: ATC01CLR ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
14,90 €

http://www.tts-group.co.uk

Tootekood: EL00421B ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
254,90 €

http://www.tts-group.co.uk

Tootekood: SC01003B ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
39,90 €

http://www.keeltoys.com

Tootekood: SF0958K ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
5,69 €