Tootegrupid

 

Denon

Denon
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga . NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee.

NB! ROMOTOP ja INVICTA kaubamärgi toodetel on hetkel tarneaeg kuni kolm kuu.

 

   Kahesuunaline kõlarisüsteem toob kuulajani suurepärase helikogemuse, mis on tõesti Denoni vääriline - nautige enda lemmik-CD-plaate, häälestage FM/AM jaamadele või voogesitage piiramatul hulgal muusikat Bluetoothi kaudu, seda kõike võrratu helikvaliteediga. 

 

 

 

Tootekood: D-T1 hall ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
299,90 €

 Muusikakeskus võimaldab nautida laias valikus heliallikate muusikat ja funktsioone, sealhulgas CD, USB, FM / DAB raadio, WiFi, MusicCast, AirPlay ja Bluetooth. Lisaks mugavusele on tagatud ka kõrge helikvaliteet. MusicCast tugi tähendab, et alati saab juurde lisada ka muid MusicCast ühilduvusega komponente ja nõnda veelgi laiendada muusikakuulamise võimalusi.

 

 

Tootekood: MCR-N470D ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
520,00 €