Tootegrupid

 

TEESA

TEESA
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga . NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee.

NB! ROMOTOP ja INVICTA kaubamärgi toodetel on hetkel tarneaeg kuni kolm kuu.

 

SILE AUR S300
Viige triikimine järgmisele tasemele. Teesa SMOOTH STEAM S300 triikraud, tänu kahele triikimisfunktsioonile: kuiv või auruga ning temperatuuri reguleerimise võimalus vahemikus 70 ° C kuni 225 ° C, kõrvaldab kiiresti kõik riided kortsudest.
Steam shot
Teesa triikraud võimsusega 2000–2400 W tekitab auru maksimaalse rõhuga 3,5 baari. Kõik, mida pead tegema, on aurujuga sisse lülitada ja selle võimsus eemaldab kergesti kangekaelsed kortsud igat tüüpi kangast.
 
Vertikaalne triikimine
Teesa triikraua väike kaal koos vertikaalse triikimisfunktsiooniga muudab selle mugavaks kõrvaldamiseks
Suur veepaak
Teesa aurugeneraatori triikraud on varustatud 1,2 -liitrise veepaagiga, mille optimaalne efektiivsus tagab, et miski ei sega teie tööd. 
Kontrollpaneel
Hoidke oma tööd kontrolli all. Teesa SMOOTH STEAM S300 teavitab teid katlakivivastase filtri vahetamise ja veepaagi täitmise vajadusest.
Tootekood: TSA2030 ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
87,70 €