Tootegrupid

Kingituseks kvaliteetne Nitecore TASKULAMP!

06.10.2017

Facebook´i mäng!

 

Taas on võimalik võita endale pimedateks sügisõhtuteks kvaliteetne väike aga võimas võtmehoidja-taskulamp. Selleks, et loosis osaleda on vaja kõigest jagada allpool olevat postitust meie FB lehel https://www.facebook.com/kodukeskus ning vajutada nupule "meeldib",et lisada leht meeldivate hulka ja ongi kõik. Pole midagi rasket ja auhind on seda väärt.

Auhinnaks loositava taskulambi kohta saab lähemalt uurida siit

Võitja loositakse välja 20.10.2017, nimi avalikustatakse Facebooki kodukeskus lehel ning võitjale saadetakse teavitus ka FB kontole.

 Palume võitjal meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist helistades numbrile 51991554 või e-maili teel info@kodukeskus.ee, et leppida kokku kuidas võidu kätte saate. Peale 14 päeva möödumist muutub võit kehtetuks!

 

 

 

KUI JÄÄD HÄTTA OTSUSTAMISEGA MILLISED TOOTED OMAVAHEL KOKKU SOBIVAD, ET KODU OLEKS TULEOHUTU, SIIS TULE MEIE KONTORISSE JÄRVEOTSA TEE 54, TALLINN JA SAAD ASJALIKKU NÕU NING VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE. VAJADUSEL SAAD LISAKS TOODETELE TELLIDA MEIE KÄEST KA PAIGALDUSE KOGENUD MEISTRITELT.

TOOME KOOS TULE TURVALISELT TUPPA!