Tootegrupid

Kampaaniad

Taas selgunud kinkekaardi võitja!

27.11.2017

18-25.11.17 meie Facebook kontol toimunud postituse jagamise eest võitis endale kinkekaardi:

PALJU ÕNNE VÕITJALE!

Saadame sooduskoodi Teile Facebook konto kaudu.

Kui Te ei ole koodi kätte saanud kolme päeva jooksul peale võidu välja kuulutamist kirjutage meile info@kodukeskus.ee

 

Uued kinkekaardid jagame välja juba peatselt. Kui soovid ka endale sellist siis hakka meie Facebook`i sõbraks ja jaga meie postitusi .

Võimalik on võita erinevaid auhindu!

Kinkekaardi võitja

14.11.2017

13.11.17 meie Facebook kontol toimunud postituse jagamise eest võitis endale kinkekaardi:

PALJU ÕNNE VÕITJALE!

Saadame sooduskoodi Teile Facebook konto kaudu.

Kui Te ei ole koodi kätte saanud kolme päeva jooksul peale võidu välja kuulutamist kirjutage meile info@kodukeskus.ee

 

Uued kinkekaardid jagame välja juba peatselt. Kui soovid ka endale sellist siis hakka meie Facebook`i sõbraks ja jaga meie postitusi .

Võimalik on võita erinevaid auhindu!

Lego Duplo sooduskampaania 09.11.17-16.11.17

09.11.2017

 

 

 

Lego Duplo mänguasjad

09.11.17-16.11.17 -10% soodsamalt.

Vali oma lemmik hea hinnaga!

 

 

 

 

Novembris sooduskoodiga transport tasuta!

06.11.2017

Sooduskood kehtib kõikidele tootegruppidele ning tasuta kohaletoimetamisega igasse Eesimaa paika

Kingituseks kvaliteetne Nitecore TASKULAMP!

06.10.2017

Facebook´i mäng!

 

Taas on võimalik võita endale pimedateks sügisõhtuteks kvaliteetne väike aga võimas võtmehoidja-taskulamp. Selleks, et loosis osaleda on vaja kõigest jagada allpool olevat postitust meie FB lehel https://www.facebook.com/kodukeskus ning vajutada nupule "meeldib",et lisada leht meeldivate hulka ja ongi kõik. Pole midagi rasket ja auhind on seda väärt.

Auhinnaks loositava taskulambi kohta saab lähemalt uurida siit

Võitja loositakse välja 20.10.2017, nimi avalikustatakse Facebooki kodukeskus lehel ning võitjale saadetakse teavitus ka FB kontole.

 Palume võitjal meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist helistades numbrile 51991554 või e-maili teel info@kodukeskus.ee, et leppida kokku kuidas võidu kätte saate. Peale 14 päeva möödumist muutub võit kehtetuks!

 


 

Loosi tulemusena võitis võtmehoidja-taskulambi:

Liina Pajo

Palju õnne võitjale ning palume võidu kättesaamiseks meiega ühendust võtta helistades numbrile 51991554 või e-maili teel info@kodukeskus.ee. Võiduteade on saadetud ka läbi FB privaatse sõnumi.

 

 

Naistepäeva SUPERPAKKUMINE!

06.03.2017

Kõik kallid Eesti naised!

Saabuva pidupäeva puhul on Korsten Puhtaks OÜ meeskonnal Teile eriline pakkumine. Ostes kuni 09.03.07 meie kodulehelt Teile meelepärase moodulahju on paigaldamine täiesti tasuta!

Pakkumise saamiseks saada meile e-kiri oma ostusooviga aadressile info@kodukeskus.ee ning me saadame vastu hinnapakkumise milles on moodulahju paigaldusele 100% soodustus.

Moodulahjudega saab tutvuda SIIN

Facebooki mängus osalemiseks otsi üles meie fännilehel allpool olev foto, jaga seda ning osaled auhinna loosimises mis sellel korral on vingugaasi andur.

Head lähenevat NAISTEPÄEVA kallid Eesti naised ning toome koos tule turvaliselt tuppa!

Moodulahju paigaldus poole hinnaga!

27.02.2017

Kui on plaanis kütteseadme vahetus või lihtsalt uue ost siis, praegu oleks selleks ideaalne võimalus! Kõik, kes tellivad kampaania ajal moodulahju saavad paigalduse valida endale sobival ajal ning koguni POOLE ODAVAMALT!

Tellimine on lihtne: Vali välja endale meelepärane ning anna meile oma soovist teada e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee, helistades lühinumbrile 1554 või mobiilile 59001554

Moodulahjude valikuga saab tutvuda SIIN

Lisa boonusena saad kaasa korstnapühkimise kupongi, mis kehtib kolm aastat kui tellid kütteseadme veebruari kuu jooksul. 

SÕBRAKUUL jagame KINGITUSI!

03.02.2017

Taas on kätte jõudnud aasta kõige romantilisem kuu. Nagu eelmisel aastal nii ka sellel jagame oma klientidele kingitusi ja sooduspakkumisi.
Kui plaanid korstna ja kütteseadme ostu või hoopis korstnalõõri renoveerimist siis milleks enam oodata - veebruar on just sobiv kuu teha kingitus endale ning miks mitte ka sõbrale....või naisele !? Ütleb ju ka vanasõna, et tänaseid toimetusi ära viska homse varna.
Tegelikult on kõige suurem kingitus  sellel kuul võimalik teha hoopis oma kodule sest kõik, kes ostavad veebruaris ükskõik millise kütteseadme, korstna või tellivad korstnalõõri renoveerimistööd saavad kaasa kingituseks korstnapühkimise kupongi!!! 

Kupongi kehtivusaeg on 3 aastat. See tähendab seda, et kolme aasta jooksul otsustad ja valid SINA millal on kõige õigem aeg korstnapühkija kutsumiseks. Lisaboonusena saad korstnapühkimistööde aja eelisjärjekorras ning ei pea ootama mitmeid nädalaid või kuid järjekorras.
Meie omalt poolt tagame selle, et korstnapühkimistööd teostatakse puhtalt ja korrektselt. Tööde käigus hindame visuaalselt ära ka Teie kogu küttesüsteemi seisukorra ning vajdusel oleme abiks nõu ja jõuga.

  • Kupong kehtib alates kütteseadme või korstna ostmisest kuni  28.02.2020
  • Kupongi saab kasutada ainult 1 kord
  • Kupongiga saab tasuta puhastada ühe korstna ja kaks kütteseadet.
  • Kupong saadetakse peale ostu sooritamist ostja e-mailile.
  • Kupong on nimeline kuid seda on võimalik eelnevalt meid teavitades kinkida.
  • Kaupu saab osta www.kodukeskus.ee ja hinnapäringuid paigaldusele ning renoveerimistele on võimalik kodulehelt www.korstenpuhtaks.ee