Tootegrupid

Kampaania

Naistepäeva SUPERPAKKUMINE!

06.03.2017

Kõik kallid Eesti naised!

Saabuva pidupäeva puhul on Korsten Puhtaks OÜ meeskonnal Teile eriline pakkumine. Ostes kuni 09.03.07 meie kodulehelt Teile meelepärase moodulahju on paigaldamine täiesti tasuta!

Pakkumise saamiseks saada meile e-kiri oma ostusooviga aadressile info@kodukeskus.ee ning me saadame vastu hinnapakkumise milles on moodulahju paigaldusele 100% soodustus.

Moodulahjudega saab tutvuda SIIN

Facebooki mängus osalemiseks otsi üles meie fännilehel allpool olev foto, jaga seda ning osaled auhinna loosimises mis sellel korral on vingugaasi andur.

Head lähenevat NAISTEPÄEVA kallid Eesti naised ning toome koos tule turvaliselt tuppa!

Moodulahju paigaldus poole hinnaga!

27.02.2017

Kui on plaanis kütteseadme vahetus või lihtsalt uue ost siis, praegu oleks selleks ideaalne võimalus! Kõik, kes tellivad kampaania ajal moodulahju saavad paigalduse valida endale sobival ajal ning koguni POOLE ODAVAMALT!

Tellimine on lihtne: Vali välja endale meelepärane ning anna meile oma soovist teada e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee, helistades lühinumbrile 1554 või mobiilile 59001554

Moodulahjude valikuga saab tutvuda SIIN

Lisa boonusena saad kaasa korstnapühkimise kupongi, mis kehtib kolm aastat kui tellid kütteseadme veebruari kuu jooksul. 

SÕBRAKUUL jagame KINGITUSI!

03.02.2017

Taas on kätte jõudnud aasta kõige romantilisem kuu. Nagu eelmisel aastal nii ka sellel jagame oma klientidele kingitusi ja sooduspakkumisi.
Kui plaanid korstna ja kütteseadme ostu või hoopis korstnalõõri renoveerimist siis milleks enam oodata - veebruar on just sobiv kuu teha kingitus endale ning miks mitte ka sõbrale....või naisele !? Ütleb ju ka vanasõna, et tänaseid toimetusi ära viska homse varna.
Tegelikult on kõige suurem kingitus  sellel kuul võimalik teha hoopis oma kodule sest kõik, kes ostavad veebruaris ükskõik millise kütteseadme, korstna või tellivad korstnalõõri renoveerimistööd saavad kaasa kingituseks korstnapühkimise kupongi!!! 

Kupongi kehtivusaeg on 3 aastat. See tähendab seda, et kolme aasta jooksul otsustad ja valid SINA millal on kõige õigem aeg korstnapühkija kutsumiseks. Lisaboonusena saad korstnapühkimistööde aja eelisjärjekorras ning ei pea ootama mitmeid nädalaid või kuid järjekorras.
Meie omalt poolt tagame selle, et korstnapühkimistööd teostatakse puhtalt ja korrektselt. Tööde käigus hindame visuaalselt ära ka Teie kogu küttesüsteemi seisukorra ning vajdusel oleme abiks nõu ja jõuga.

  • Kupong kehtib alates kütteseadme või korstna ostmisest kuni  28.02.2020
  • Kupongi saab kasutada ainult 1 kord
  • Kupongiga saab tasuta puhastada ühe korstna ja kaks kütteseadet.
  • Kupong saadetakse peale ostu sooritamist ostja e-mailile.
  • Kupong on nimeline kuid seda on võimalik eelnevalt meid teavitades kinkida.
  • Kaupu saab osta www.kodukeskus.ee ja hinnapäringuid paigaldusele ning renoveerimistele on võimalik kodulehelt www.korstenpuhtaks.ee 

 

KUI JÄÄD HÄTTA OTSUSTAMISEGA MILLISED TOOTED OMAVAHEL KOKKU SOBIVAD, ET KODU OLEKS TULEOHUTU, SIIS TULE MEIE KONTORISSE JÄRVEOTSA TEE 54, TALLINN JA SAAD ASJALIKKU NÕU NING VASTUSED OMA KÜSIMUSTELE. VAJADUSEL SAAD LISAKS TOODETELE TELLIDA MEIE KÄEST KA PAIGALDUSE KOGENUD MEISTRITELT.

TOOME KOOS TULE TURVALISELT TUPPA!