Tootegrupid

 

Noctigon KR4 - 3000K 95CRI warm white.

Tootekood: Noctigon KR4 - 3000K 95CRI warm white
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati
Hind: 95,00 €
92,15 €
Kogus: - +
   - või -   

Noctigon KR4 Quinta on äärmiselt kompaktne suure jõudlusega universaallamp. Tegemist on osaliselt käsitööna valminud ning täielikult käsitööna komplekteeritud kvaliteetlambiga, mis on loodud eriti nõudlikule tarbijale. Seda just silmas pidades LED elemendi valikuvõimalusi ning lambi kõigi töörežiimide ja funktsioonide seadistamisvõimalust. Noctigon KR4 valgusjoonis on laia kontsentreeritud keskosaga, mis kandub ühtlaselt ja sujuvalt üle hästivalgustatud äärealade. Seega on tegemist valgustiga, mis on suurepärane kasutamiseks just väikestel ja keskmistel distantsidel. Kui vajate sarnaste omadustega lampi tööks keskmistel ning kaugetel distantsidel, siis tuleks valida otsingulambi valgusjoonisega "sõsarmudel" Noctigon KR1. KR4 on saadaval kolmes erinevas värvuses (matt must, tumehall, tsüäänsinine) ning nelja erineva sh suure värviedastusindeksiga LED elemendga (3000K 95CRI, 4000K 95CRI, 5000K 83CRI ja 6500K). KR4 mudelil on mitmeid uuenduslikke lahendusi, mis võimaldavad lambil saavutada oma suuruse kohta tunduvalt suuremat valgusjõudu, efektiivsust ning vastupidavust võrreldes teiste kvaliteettootjatega. Näiteks on kasutusel väheste kuluvate osadega elektrooniline lülitussüsteem (E-switch), berülliumi ja vase sulamist kontaktvedrud tagamaks  paremat elektrijuhtivust võrreldes terase sulamitega, aktiivne temperatuuri kontrollsüsteem lambi ülekuumenemise kaitseks ning täielikult seadistatav Anduril kasutajaliides.

KR4 on 18650 aku konfiguratsioonis kõigest 98mm pikk, pea osa läbimõõt on 29mm ning korpuse osa läbimõõt 24mm. Seega on tegemist äärmiselt "taskusõbraliku" tootega. Komplektis on kaasas nii taskuklamber, roostevabast terasest käepaela kinnitusrõngas, käepael, roostevabast terasest pea kaitserõngas kui ka kasutusjuhend Anduril kasutajaliidese seadistamiseks. Optika kaitseklaas on suure läbilaskevõimega ning töödeldud peegeldusvastase vääristusega.

NB! Lambi toiteallikas (universaalne 18650 suure koormustaluvusega kaitseta flat-top aku) ning akulaadija standardkomplekti ei kuulu. Võimalus on akud ja laadija soetada eraldi või osta juba komplekteeritud Noctigon KR1/KR4 akude (2tk 3000mAh) ja laadija (1tk) stardipakett Taskulambid.eu veebipoest.

Teile sobiva valgustemperatuuriga mudeli valimiseks soovitame lugeda meie blogi artiklit "LED taskulampide valgusvärvused"

 
Maksimaalne valgusvõimsus 3000lm
Minimaalne valgusvõimsus 1,5lm (arvestuslik)
LED elemendi tüüp Cree SST-20 3000K 95CRI
Valgustemperatuur Suure värviedastusindeksiga (95CRI) soe valge 3000K
Optika tüüp Carclo 10622 Quad LED optika
Valgusjoonis Universaalne valgusjoonis - väga lai kontsentreeritud keskosa sujuvate üleminekuga laiale ning hästi valgustatud äärealadele
Otselaadimisvõimalus Ei
Aku komplektis Ei
Sobivad toiteallikad (ei sisaldu komplektis) Tüüp 18650 lameda "+" kontaktiga (flat-top) Li-ion akud minimaalse pideva koormustaluvusega 15A (nt. 20A LG HG2 18650 flat-top)
Lambi lülitusmehhanism Tagumine elektrooniline toite- ja režiimilüliti (E-Switch)
Värvilise valguse režiim Väga madala valgustugevusega ökonoomne seadistatav meeleoluvalgustus
CRI (Colour Rendering Index) 95
Maksimaalne tööaeg ühe laadimisega 10 päeva minimaalsel valgustugevusel (arvestuslik) 3000mAh akuga
Maksimaalne valgusvoo ulatus 238m
Toitepinge stabiliseeritus Täielik kuni 5A madalamatel ja keskmistel valgustugevustel, hübriid keskmistel ja tugevatel valgustugevustel, direct drive maksimaalsetel valgustugevustel
Ülekuumenemise kaitse Jah, reaalajas temperatuuri järgiv ning valgusjõudu reguleeriv termoandur
Töörežiimid Sujuvalt regluleeritav 0-100%, sisselülitatav ning seadistatav meeleoluvalgustus, erirežiimid (peidetud)
Kasutajaliides ja lisafunktsioonid

KR4 on paigaldatud Anduril seadistatav kasutajaliides. Lampi on võimalik kasutada tavalise taskulambina (on-off ja valgustugevuse sujuv reguleerimine 0-100%) ning võimalik on aktiveerida peidetud erirežiimid ning seadistusvõimalused. Seadistatavad on nii lambi funktsioonid kui ka peidetud erirežiimid: lukustusrežiim, lihtsustatud kasutajaliidesega Muggle režiim (sisse-välja + valgustugevuse dimmerdamine), aku pingekontroll, 5 erinevat stroborežiimi, erinevad seadistatavad vilkuvad režiimid, täielikult seadistatav meeleoluvalgustus (valgustuse värvus + tugevus), astmeline valgustugevuse reguleerimine jne. Juhend tootega kaasas.

Kaitseklass IP67
Testitud põrutuskindlus kuni 1m
Lambi mõõtmed 98mm(pikkus) * 29mm(pea) * 24mm(korpus)
Lambi kaal 95g ilma akuta
Korpuse materjal Alumiinium, CNC töödeldud
Primaarse toiteallika tüüp Tüüp 18650 lameda "+" kontaktiga (flat-top) Li-ion akud minimaalse pideva koormustaluvusega 15A
Komplekti kuulub Lamp, Anduril kasutusjuhend, taskuklamber, käepael, käepaela kinnitusrõngas.
Lisavarustus Univeraalsed 18650 flat-top suure koormustaluvusega (alates 15A) kaitseta akud, akulaadijad
Sarnased tooted
Tootekood: Scangrip Nova 4 SPS täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
263,84 € (3%)
272,00 €
Tootekood: Olight M2R PRO Warrior Camouflage täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
139,63 € (3%)
143,95 €
Tootekood: Scangrip tööpaigavalgustite magnetkinnitusklamber (suur) ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
57,23 € (3%)
59,00 €
Tootekood: Nitecore D2 (LCD) akulaadija ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
26,19 € (3%)
27,00 €
Tootekood: Armytek taskulampide distantslüliti ARS25/70 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
16,88 € (3%)
17,40 €