Tootegrupid

 

 

Mõõturid ja andurid

Mõõturid ja andurid
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee

  märgisega toode on kiire tarnega ning postitatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Tootekood: ESP-EHH004 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
19,52 €

Camry vannitoaradiaator on täiuslik kombinatsioon kaasaegsest disainist ja usaldusväärsest jõudlusest, mida teie vannitoas vajate. Seinale paigaldatud ainulaadne toode pakub teile meeldivat soojust, suurendades teie igapäevase rutiini mugavust. Selle küttekeha täiustatud funktsioonid võimaldavad teil täpselt reguleerida temperatuuri ja töögraafikut vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Kaks kütteastet – 1400W ja 2000W – võimaldavad valida sobiva võimsuse, tagades ruumi kiire kütmise ka kõige külmematel aastaaegadel. Radiaatori esiküljel asuv LCD-ekraan võimaldab hõlpsalt reguleerida seadistusi ja hetketemperatuuri.

Uuenduslik iganädalane tööprogramm on ideaalne lahendus inimestele, kes hindavad paindlikkust ja energiasäästu. Saate ühe päeva jooksul programmeerida nädalapäevad ja kuni 6 tööperioodi, nii et küttekeha kohandub teie elustiiliga, soojendades vannituba ainult vajaduse korral. Temperatuuri reguleerimisvahemik 10°C kuni 49°C võimaldab teil täpselt reguleerida kuumust vastavalt oma eelistustele. Lisaks reageerib avatud akna tuvastamise funktsioon äkilistele temperatuurilangustele, lülitades radiaatori automaatselt välja, et vältida tarbetut soojuskadu ja säästa energiat.

Vannitoa radiaator on varustatud ka mugava käterätikuivatiga. Komplekti kuuluvad kruvid ja laienduskorgid seinale kinnitamiseks. Seade on varustatud ülekuumenemiskaitsega. Komplekti kuulub kaugjuhtimispult.

Tootekood: CMR-CR 7747 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
43,92 €

 

 

Tootekood: 00000132 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
3,97 €

Efektiivne õliradiaator Adler 7817. Võimaldab kütta ruumi, kus radiaatorid puuduvad või ei ole piisavalt tõhusad.  Radiaator võimaldab sujuvalt reguleerida temperatuuri ja töötab 3 võimsustasemel. Radiaator reguleerib energiatarbimist automaatselt seatud küttetemperatuurile. Ohutu kasutamise tagamiseks on seade varustatud ülekuumenemiskaitsega. Seadel on 11 kütteribi ja võimsus 2500 W.

Tootekood: CMR-AD 7817 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
46,61 €

Sellel elektrilisel õliradiaatoril on kaasas juhend koos juhiste ja hoiatustega selle õigeks ja ohutuks kasutamiseks. Sellega on kaasas ka 4 ratast, 2 kinnitusplaati ja 2 U-kujulist kruvi rataste hõlpsaks kinnitamiseks. See sisaldab termodünaamilist soojusjuhtivat vedelikku (spetsiaalne õli), mis voolab sees ja soojeneb läbi kütteelemendi. Kui see välja lülitub ja jahtub, saab seadet niiske lapiga lihtsalt puhastada.

Antud tüüpi õlitäitega radiaatori eelised:

 • Termostaat: püsiv/stabiilne temperatuur, hoiab ära ülekuumenemise
 • Kõrge energiatõhusus: tõhus elektritarbimine
 • Reguleerib ja vähendab energiatarbimist säästmise suurendamiseks
 • Maksimaalne kasutus: muudab kogu tarbitud elektri soojuseks
 • Kõrge termiline efektiivsus: hoiab soojust kauem
 • See hoiab soojust ka peale väljalülitamist, kuni kuum õli jahtub
 • Väga vaikne: õhku soojendatakse konvektsiooni teel
 • Paigaldamist pole vaja, lihtsalt ühendage vooluvõrku
 • Kompaktne, kaasaskantav, mobiilne, lihtne kasutada, puhastada, transportida ja hoiustada
 • See ei muuda puhastamist keeruliseks ega kogu mustust nagu seinaradiaatorid
 • Pikendatud kasutusiga, ei vaja hooldust, varuosi jne.
 • Suur võimsus ja ohutus õrna ja ühtlase soojuse tekitamisel
 • Keskkonnasõbralik: ei tekita lõhna, suitsu ega saastavaid jäätmeid
 • Muud eelised: ei tekita niiskust ega kuivata õhku, ei vaja ventilatsiooni
 • Ideaalne süsteem väikeste ruumide lihtsaks kütmiseks
Tootekood: V0103653 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
84,99 €
Tootekood: LEC-TSA8036 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
52,31 €
Tootekood: S4700164 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
45,65 €
Tootekood: S4700181 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
38,13 €

Adler 7726 kütteseade, mille maksimaalne võimsus on 1500 W, suudab vaatamata oma väikesele mõõdule tõhusalt kütta ruumi pindalaga - 32 m2. Tänu kompaktsele suurusele ja väliste kaablite puudumisele on seda lihtne hoida (nt sahtlis).  Programmeerija võimaldab määrata töö kestuse (1-12 tundi) ja reguleerida temperatuuri vahemikus 15 - 35 kraadi. Seadmel on hästi nähtav valge digitaalne LED-ekraan.

Tootekood: CMR-AD 7726 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
22,88 €
Tootekood: LEC-18377 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
24,81 €