Tootegrupid

 

Inhalaator

Inhalaator
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga . NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee.

NB! ROMOTOP ja INVICTA kaubamärgi toodetel on hetkel tarneaeg kuni kolm kuu.

 

Tootekood: ECN005 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
22,50 €

Inhalatsioonikompressor Esperanza BREEZE on kompaktne meditsiiniseade, mis on ette nähtud arsti poolt määratud ravimi efektiivseks sissehingamiseks. Toode on loodud astma, allergiate ja muude hingamisteede haiguste tõhusaks raviks. Seade puhastab õhuvoolu...

Tootekood: ECN001 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
25,50 €
Tootekood: ECN003 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
28,50 €

Inhalaator on välja töötatud astma, allergiate ja muude hingamisteede häirete raviks. See võimaldab aerosoolsete annuste efektiivset manustamist kliiniliselt täpselt. Äärmiselt lihtne kasutada - efektiivne, vastupidav ja vaikne seade käivitub vaid ühe...

 

Tootekood: ECN002 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
28,10 €

Promedix inhalaator kolbkompressorigasobib pidevaks tööks.Tegemist on kenasse korpusesse peidetud professionaalse meditsiiniseadmega. Seda saab kasutada antibiootikumide ja bronhiaalravimite manustamiseks. Ohutu lastele tänu spetsiaalselt väljatöötatud ümaratele vormidele. Korpus on soojusisolatsiooniga. See on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalist, mis vastab rangetele ohutusstandarditele.

Tootekood: CEN-45927 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
34,50 €

Promedix PR-800 inhalaator on mõeldud  hingamisteede raskuste korral nt. astma, allergia, kopsupõletik, nohu ja muud. Sobib suurepäraselt kogu perele. Seadme intensiivseks kasutamiseks kodus. Nebulisaator pihustab ravimlahust aerosooli (udu) kujul, mis hingatakse sisse läbi maski või huuliku.

Tootekood: CEN-41729 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
35,90 €
Tootekood: 8887786800336 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
16,80 € (8%)
18,35 €

Komplekt Promedix PR-820 inhalaator.

Tootekood: CEN-47186 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
33,90 €