Tootegrupid

 

 

Kodukindlustus üheks aastaks tasuta!

08.05.2018 / 0 kommentaari

Kütteseadmega kaasa tasuta kodukindlustus üheks aastaks!

 

 Kodukeskus.ee koos tublide Korsten Puhtaks OÜ (korstenpuhtaks.ee) pottseppadega on oma töö kvaliteedis ja oskustes kindlad ning et seda Sullegi tõestada, anname kütteseadme või kogu küttesüsteemi ostu korral koos paigaldusega kodukindlustuse paketi terveks aastaks tasuta kaasa.

 Aasta on päris pikk aeg ning selle aja jooksul ilmnevad kütteseadmel kõik- ka varjatud puudused ja vead. See tähendab seda, et kaasa saab topelt kindlustunde.

 Vaata allpool milliseid pakette kütteseadme ostu puhul on võimali boonusena saada:

           

 

 

                    Kampaania tingimused, paketid

 

NR:1 Kodukindlustuse pakett sisaldab: 

  • Kodukindlustus 1 aastaks tasuta

Osta/telli Korsten Puhtaks OÜ´st või interneti kaubamajast  www.kodukeskus.ee ükskõik millise kütteseadme (ahju, kamina, pliidi, moodulahju, korstna ) koos paigaldusega.
Kütteseadme või küttesüsteemi ( näiteks ahi+korsten+ühenduslõõr) koguväärtus koos ehituse ja/või paigaldusega peab olema vähemalt 3200€.

  • Kodukindlustuse pakkuja

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal (www.compensa.ee)

  • Kindlustuspaketi maksumus kuni 300€

Kodukindlustuse lepingu sõlmimiseks peab kodu vastama Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal kodukindlustuse tingimustele. (Soovi korral saab kindlustuse võtja valida endale lisakaitsed, mis võivad kujundada kindlustuse hinna kallimaks, ehk siis valida kallima paketi. Sellisel juhul tasub kindlustuspaketi maksumusest 300€ Korsten Puhtaks OÜ ning ülejäänud kindlustuse võtja). Tutvuge lähemalt http://compensa.ee/ee/eraklient/kodukindlustus või laadige alla PDF. Kodukindlustuse lepingu sõlmimise või sellest keeldumise otsustab Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal

  • 2 aastane hooldusleping

Pärast Küttesüsteemi paigaldust tuleb sõlmida vähemalt 2 aastane küttesüsteemi hooldusleping Korsten Puhtaks OÜ-ga. Teenus osutatakse 50% soodustusega kehtivast hinnakirjast.

Kui küttesüsteemi ehituse või paigaldus kuulub super paketti ( ehituse või paigalduse maksumus alates 4900,00 eurost ) on kahe aastane hooldusleping tasuta ( puhastuskord 1x aastas). Vaata allpool lähemalt küttesüsteemi paigalduse superpaketti.

 

NR:2 Super pakett sisaldab:

  • Kodukindlustus 1 aastaks tasuta

Osta/telli Korsten Puhtaks OÜ´st või internetikaubamajast   www.kodukeskus.ee  ükskõik millise kütteseadme (ahju, kamina, pliidi, moodulahju, korstna ) koos paigaldusega.
Kütteseadme või küttesüsteemi ( näiteks ahi+korsten+ühenduslõõr) koguväärtus koos ehituse ja/või paigaldusega peab olema vähemalt 4900€.

  • Kodukindlustuse pakkuja

Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal (www.compensa.ee)

  • Kindlustuspaketi maksumus kuni 300€

Kodukindlustuse lepingu sõlmimiseks peab kodu vastama Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal kodukindlustuse tingimustele. (Soovi korral saab kindlustuse võtja valida endale lisakaitsed, mis võivad kujundada kindlustuse hinna kallimaks, ehk siis valida kallima paketi. Sellisel juhul tasub kindlustuspaketi maksumusest 300€ Korsten Puhtaks OÜ ning ülejäänud kindlustuse võtja)Tutvuge lähemalt http://compensa.ee/ee/eraklient/kodukindlustus/ või laadige alla  PDF . Kodukindlustuse lepingu sõlmimise või sellest keeldumise otsustab Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal

  • 2 aastane hooldusleping

Kahe aastane tasuta kogu küttesüsteemi hooldus (1 kord aastas) proffessionaalse korstnapühkija poolt.

Peale perioodi lõppu on võimalik sõlmida püsikliendi leping soodsamate hindadega.

  • Tulekustuti või vingugaasi andur

Tasuta üks Tamrexi 6kg tulekustuti või siis vingugaasi andur.

  • Kinkekaart

25 eurone  www.kodukeskus.ee  kinkekaart

 

 

 

 

Kommentaarid