Tootegrupid

 

 

Apple HomeKit

Apple HomeKit
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee

  märgisega toode on kiire tarnega ning postitatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Camry vannitoaradiaator on täiuslik kombinatsioon kaasaegsest disainist ja usaldusväärsest jõudlusest, mida teie vannitoas vajate. Seinale paigaldatud ainulaadne toode pakub teile meeldivat soojust, suurendades teie igapäevase rutiini mugavust. Selle küttekeha täiustatud funktsioonid võimaldavad teil täpselt reguleerida temperatuuri ja töögraafikut vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Kaks kütteastet – 1400W ja 2000W – võimaldavad valida sobiva võimsuse, tagades ruumi kiire kütmise ka kõige külmematel aastaaegadel. Radiaatori esiküljel asuv LCD-ekraan võimaldab hõlpsalt reguleerida seadistusi ja hetketemperatuuri.

Uuenduslik iganädalane tööprogramm on ideaalne lahendus inimestele, kes hindavad paindlikkust ja energiasäästu. Saate ühe päeva jooksul programmeerida nädalapäevad ja kuni 6 tööperioodi, nii et küttekeha kohandub teie elustiiliga, soojendades vannituba ainult vajaduse korral. Temperatuuri reguleerimisvahemik 10°C kuni 49°C võimaldab teil täpselt reguleerida kuumust vastavalt oma eelistustele. Lisaks reageerib avatud akna tuvastamise funktsioon äkilistele temperatuurilangustele, lülitades radiaatori automaatselt välja, et vältida tarbetut soojuskadu ja säästa energiat.

Vannitoa radiaator on varustatud ka mugava käterätikuivatiga. Komplekti kuuluvad kruvid ja laienduskorgid seinale kinnitamiseks. Seade on varustatud ülekuumenemiskaitsega. Komplekti kuulub kaugjuhtimispult.

Tootekood: CMR-CR 7747 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
43,92 €