Tootegrupid

 

 

Furanflex lõõrivooder

Furanflex lõõrivooder

FuranFLEX

 

Korrosiooni-, leegi- ja  kuumakindel õhutihe komposiitmaterjalidest valmistatud sisehülss erinevate korstende,  suitsu- ning ventilatsioonilõõride renoveerimiseks ja ümberehitamiseks suitsulõõriks.

FuranFlex® on ainus tehnoloogia, mida kasutades saab paigaldada eritüübilistesse erineva pikkuse, läbimõõduga ning  erinevat sisekuju omavatesse korstnatesse ja ventilatsioonilõõridesse korrosiooni-, leegi- ja temperatuurikindla sisu, mis on valmistatud komposiitmaterjalist ning tagab  liideteta paigalduse ning erakordse vastupidavuse.

Paigaldamine on kiire, puhas ja  üldjuhul ei nõua isegi lõõri avamist. FuranFlex sobib kõigi tänapäevaste  kütte- ja ventilatsiooniseadmetega ühendatud  lõõride renoveerimiseks ja kaitsmiseks.

 

Miks üldse on vajalik korstnalõõride vooderdamine ja  renoveerimine?

Korstnalõõride vooderdamine on  vajalik, sest kütuse põlemisel tekivad gaasid sisaldavad happelist auru.  Põlemisgaasides sisalduvad osakesed kleepuvad lõõride  sisepindadele, mis kahjustavad omakorda lõõride pinna viimistlust. Selle  tulemusena tekivad pindadesse praod, mille kaudu süsinikmonoksiid (vingugaas)  võib pääseda elu-, ja olmeruumidesse tekitades sealviibijaile tõsiseid  tervisehädasid. Euroopas sureb aastas sadu inimesi  korstnalõõride ebatiheduse  tõttu ruumidesse pääsenud vingugaasi. 

Eriti vajalik on lõõride vooderdamine  gaasikütte puhul, kuna gaasikatla poolt tekitav kondents lõhub telliskivikorstnaid meeletu  kiirusega.

Korstnalõõride vooderdamiseks  soovitame uudset  FuranFLEX tehnoloogiat.  

Unikaalseimad omadused:

1. Võimaldab paigaldust kogu lõõri ulatuses ilma  ühenduskohtadeta

 

 

 


2. Saab paigaldada lõõridesse mis pole sirged


3. Järgib lõõri kuju, võib olla ümara, ovaalse ja kandilise ristlõikega

 


4. Võib omada erinevaid diameetreid


5. On perfektselt gaasitihe, omab õhutihedusklassi D


6. Võimaldab renoveerida ventilatsioonilõõri suitsulõõriks.


7. Saab teha ühest lõõrist kaks eraldiseisvat lõõri.

  


 

Lõõrisisu paigaldusvideo.


 

 

 

Fotod lõõridest enne ja pärast renoveerimist Furanflex lõõrisisuga.

 

                 ENNE RENOVEERIMIST                                    PEALE RENOVEERIMIST

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

                ENNE RENOVEERIMIST                                 PEALE RENOVEERIMIST

ENNE RENOVEERIMIST

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee

  märgisega toode on kiire tarnega ning postitatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Kui jääd hätta vajaliku info hankimisega siis võib tulla meie meister ning võtta need mõõdud Sinu eest ise. Väljakutsetasu maksab 50€ ning sisaldab väljakutsetasu, mõõdistamist, hinnapakkumise koostamist. Furanflex lõõrisisu paigaldab Korsten Puhtaks OÜ. 

Tootekood: Furanflex ,   Tarneaeg: 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
152,50 €