Tootegrupid

 

 

Kampaaniad

Kuu täis armastust

08.02.2024 / 0 kommentaari

Kodukeskus banner 919x301 (3).gif (2.08 MB)

Kõigile, kes sooritavad e-poest www.kodukeskus.ee ostu 2024 aasta veebruaris ning mille summa on vähemalt 30€ anname kingituseks kaasa südame.

Toote kohta saab lähemalt infot: https://www.kodukeskus.ee/et/a/sudamekujuline-katesoojendaja-punane

Must reede

22.11.2023 / 0 kommentaari

Tasuta tarne pakiautomaati!

27.06.2018 / 0 kommentaari

Kodukindlustus üheks aastaks tasuta!

08.05.2018 / 0 kommentaari

Kütteseadmega kaasa tasuta kodukindlustus üheks aastaks!

 

 Kodukeskus.ee koos tublide Korsten Puhtaks OÜ (korstenpuhtaks.ee) pottseppadega on oma töö kvaliteedis ja oskustes kindlad ning et seda Sullegi tõestada, anname kütteseadme või kogu küttesüsteemi ostu korral koos paigaldusega kodukindlustuse paketi terveks aastaks tasuta kaasa.

 Aasta on päris pikk aeg ning selle aja jooksul ilmnevad kütteseadmel kõik- ka varjatud puudused ja vead. See tähendab seda, et kaasa saab topelt kindlustunde.

 Vaata allpool milliseid pakette kütteseadme ostu puhul on võimali boonusena saada:

           

 

 

                    Kampaania tingimused, paketid

 

NR:1 Kodukindlustuse pakett sisaldab: 

 • Kodukindlustus 1 aastaks tasuta

Osta/telli Korsten Puhtaks OÜ´st või interneti kaubamajast  www.kodukeskus.ee ükskõik millise kütteseadme (ahju, kamina, pliidi, moodulahju, korstna ) koos paigaldusega.
Kütteseadme või küttesüsteemi ( näiteks ahi+korsten+ühenduslõõr) koguväärtus koos ehituse ja/või paigaldusega peab olema vähemalt 3200€.

 • Kodukindlustuse pakkuja

Compensa Vienna Insurance Group, ADB Eesti filiaal (www.compensa.ee)

 • Kindlustuspaketi maksumus kuni 300€

Kodukindlustuse lepingu sõlmimiseks peab kodu vastama Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal kodukindlustuse tingimustele. (Soovi korral saab kindlustuse võtja valida endale lisakaitsed, mis võivad kujundada kindlustuse hinna kallimaks, ehk siis valida kallima paketi. Sellisel juhul tasub kindlustuspaketi maksumusest 300€ Korsten Puhtaks OÜ ning ülejäänud kindlustuse võtja). Tutvuge lähemalt http://compensa.ee/ee/eraklient/kodukindlustus või laadige alla PDF. Kodukindlustuse lepingu sõlmimise või sellest keeldumise otsustab Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal

 • 2 aastane hooldusleping

Pärast Küttesüsteemi paigaldust tuleb sõlmida vähemalt 2 aastane küttesüsteemi hooldusleping Korsten Puhtaks OÜ-ga. Teenus osutatakse 50% soodustusega kehtivast hinnakirjast.

Kui küttesüsteemi ehituse või paigaldus kuulub super paketti ( ehituse või paigalduse maksumus alates 4900,00 eurost ) on kahe aastane hooldusleping tasuta ( puhastuskord 1x aastas). Vaata allpool lähemalt küttesüsteemi paigalduse superpaketti.

 

NR:2 Super pakett sisaldab:

 • Kodukindlustus 1 aastaks tasuta

Osta/telli Korsten Puhtaks OÜ´st või internetikaubamajast   www.kodukeskus.ee  ükskõik millise kütteseadme (ahju, kamina, pliidi, moodulahju, korstna ) koos paigaldusega.
Kütteseadme või küttesüsteemi ( näiteks ahi+korsten+ühenduslõõr) koguväärtus koos ehituse ja/või paigaldusega peab olema vähemalt 4900€.

 • Kodukindlustuse pakkuja

Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal (www.compensa.ee)

 • Kindlustuspaketi maksumus kuni 300€

Kodukindlustuse lepingu sõlmimiseks peab kodu vastama Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal kodukindlustuse tingimustele. (Soovi korral saab kindlustuse võtja valida endale lisakaitsed, mis võivad kujundada kindlustuse hinna kallimaks, ehk siis valida kallima paketi. Sellisel juhul tasub kindlustuspaketi maksumusest 300€ Korsten Puhtaks OÜ ning ülejäänud kindlustuse võtja)Tutvuge lähemalt http://compensa.ee/ee/eraklient/kodukindlustus/ või laadige alla  PDF . Kodukindlustuse lepingu sõlmimise või sellest keeldumise otsustab Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal

 • 2 aastane hooldusleping

Kahe aastane tasuta kogu küttesüsteemi hooldus (1 kord aastas) proffessionaalse korstnapühkija poolt.

Peale perioodi lõppu on võimalik sõlmida püsikliendi leping soodsamate hindadega.

 • Tulekustuti või vingugaasi andur

Tasuta üks Tamrexi 6kg tulekustuti või siis vingugaasi andur.

 • Kinkekaart

25 eurone  www.kodukeskus.ee  kinkekaart

 

 

 

 

Taas selgunud kinkekaardi võitja!

27.11.2017 / 0 kommentaari

18-25.11.17 meie Facebook kontol toimunud postituse jagamise eest võitis endale kinkekaardi:

PALJU ÕNNE VÕITJALE!

Saadame sooduskoodi Teile Facebook konto kaudu.

Kui Te ei ole koodi kätte saanud kolme päeva jooksul peale võidu välja kuulutamist kirjutage meile info@kodukeskus.ee

 

Uued kinkekaardid jagame välja juba peatselt. Kui soovid ka endale sellist siis hakka meie Facebook`i sõbraks ja jaga meie postitusi .

Võimalik on võita erinevaid auhindu!

Kinkekaardi võitja

14.11.2017 / 0 kommentaari

13.11.17 meie Facebook kontol toimunud postituse jagamise eest võitis endale kinkekaardi:

PALJU ÕNNE VÕITJALE!

Saadame sooduskoodi Teile Facebook konto kaudu.

Kui Te ei ole koodi kätte saanud kolme päeva jooksul peale võidu välja kuulutamist kirjutage meile info@kodukeskus.ee

 

Uued kinkekaardid jagame välja juba peatselt. Kui soovid ka endale sellist siis hakka meie Facebook`i sõbraks ja jaga meie postitusi .

Võimalik on võita erinevaid auhindu!

Lego Duplo sooduskampaania 09.11.17-16.11.17

09.11.2017 / 0 kommentaari

 

 

 

Lego Duplo mänguasjad

09.11.17-16.11.17 -10% soodsamalt.

Vali oma lemmik hea hinnaga!

 

 

 

 

Novembris sooduskoodiga transport tasuta!

06.11.2017 / 0 kommentaari

Sooduskood kehtib kõikidele tootegruppidele ning tasuta kohaletoimetamisega igasse Eesimaa paika

Kingituseks kvaliteetne Nitecore TASKULAMP!

06.10.2017 / 0 kommentaari

Facebook´i mäng!

 

Taas on võimalik võita endale pimedateks sügisõhtuteks kvaliteetne väike aga võimas võtmehoidja-taskulamp. Selleks, et loosis osaleda on vaja kõigest jagada allpool olevat postitust meie FB lehel https://www.facebook.com/kodukeskus ning vajutada nupule "meeldib",et lisada leht meeldivate hulka ja ongi kõik. Pole midagi rasket ja auhind on seda väärt.

Auhinnaks loositava taskulambi kohta saab lähemalt uurida siit

Võitja loositakse välja 20.10.2017, nimi avalikustatakse Facebooki kodukeskus lehel ning võitjale saadetakse teavitus ka FB kontole.

 Palume võitjal meiega ühendust võtta 14 päeva jooksul peale võidu väljakuulutamist helistades numbrile 51991554 või e-maili teel info@kodukeskus.ee, et leppida kokku kuidas võidu kätte saate. Peale 14 päeva möödumist muutub võit kehtetuks!

 


 

Loosi tulemusena võitis võtmehoidja-taskulambi:

Liina Pajo

Palju õnne võitjale ning palume võidu kättesaamiseks meiega ühendust võtta helistades numbrile 51991554 või e-maili teel info@kodukeskus.ee. Võiduteade on saadetud ka läbi FB privaatse sõnumi.

 

 

Naistepäeva SUPERPAKKUMINE!

06.03.2017 / 0 kommentaari

Kõik kallid Eesti naised!

Saabuva pidupäeva puhul on Korsten Puhtaks OÜ meeskonnal Teile eriline pakkumine. Ostes kuni 09.03.07 meie kodulehelt Teile meelepärase moodulahju on paigaldamine täiesti tasuta!

Pakkumise saamiseks saada meile e-kiri oma ostusooviga aadressile info@kodukeskus.ee ning me saadame vastu hinnapakkumise milles on moodulahju paigaldusele 100% soodustus.

Moodulahjudega saab tutvuda SIIN

Facebooki mängus osalemiseks otsi üles meie fännilehel allpool olev foto, jaga seda ning osaled auhinna loosimises mis sellel korral on vingugaasi andur.

Head lähenevat NAISTEPÄEVA kallid Eesti naised ning toome koos tule turvaliselt tuppa!

Moodulahju paigaldus poole hinnaga!

27.02.2017 / 0 kommentaari

Kui on plaanis kütteseadme vahetus või lihtsalt uue ost siis, praegu oleks selleks ideaalne võimalus! Kõik, kes tellivad kampaania ajal moodulahju saavad paigalduse valida endale sobival ajal ning koguni POOLE ODAVAMALT!

Tellimine on lihtne: Vali välja endale meelepärane ning anna meile oma soovist teada e-maili teel info@korstenpuhtaks.ee, helistades lühinumbrile 1554 või mobiilile 59001554

Moodulahjude valikuga saab tutvuda SIIN

Lisa boonusena saad kaasa korstnapühkimise kupongi, mis kehtib kolm aastat kui tellid kütteseadme veebruari kuu jooksul. 

SÕBRAKUUL jagame KINGITUSI!

03.02.2017 / 0 kommentaari

Taas on kätte jõudnud aasta kõige romantilisem kuu. Nagu eelmisel aastal nii ka sellel jagame oma klientidele kingitusi ja sooduspakkumisi.
Kui plaanid korstna ja kütteseadme ostu või hoopis korstnalõõri renoveerimist siis milleks enam oodata - veebruar on just sobiv kuu teha kingitus endale ning miks mitte ka sõbrale....või naisele !? Ütleb ju ka vanasõna, et tänaseid toimetusi ära viska homse varna.
Tegelikult on kõige suurem kingitus  sellel kuul võimalik teha hoopis oma kodule sest kõik, kes ostavad veebruaris ükskõik millise kütteseadme, korstna või tellivad korstnalõõri renoveerimistööd saavad kaasa kingituseks korstnapühkimise kupongi!!! 

Kupongi kehtivusaeg on 3 aastat. See tähendab seda, et kolme aasta jooksul otsustad ja valid SINA millal on kõige õigem aeg korstnapühkija kutsumiseks. Lisaboonusena saad korstnapühkimistööde aja eelisjärjekorras ning ei pea ootama mitmeid nädalaid või kuid järjekorras.
Meie omalt poolt tagame selle, et korstnapühkimistööd teostatakse puhtalt ja korrektselt. Tööde käigus hindame visuaalselt ära ka Teie kogu küttesüsteemi seisukorra ning vajdusel oleme abiks nõu ja jõuga.

 • Kupong kehtib alates kütteseadme või korstna ostmisest kuni  28.02.2020
 • Kupongi saab kasutada ainult 1 kord
 • Kupongiga saab tasuta puhastada ühe korstna ja kaks kütteseadet.
 • Kupong saadetakse peale ostu sooritamist ostja e-mailile.
 • Kupong on nimeline kuid seda on võimalik eelnevalt meid teavitades kinkida.
 • Kaupu saab osta www.kodukeskus.ee ja hinnapäringuid paigaldusele ning renoveerimistele on võimalik kodulehelt www.korstenpuhtaks.ee