Tootegrupid

 

 

Tasumine

 
Veikatex OÜ (kodukeskus.ee) on isikuandmete vastutav töötleja, kodukeskus.ee edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja ESTO AS-le.
 
Kauba eet on võimalik tasuda:
 

Tasumine pangalingiga. Kui soovite tasuda pangalingi kaudu siis tehingut vahendab ESTO AS maksemoodul. ESTO AS moodulis on võimalik tasuda "LHV" , "SEB Pank", "Swedbank", "Luminor", "Coop", "Citadele", "Revolut", "N26" linkide kaudu. Vali oma kodupanga link ja Sind suunatakse maksma. Kui makse on edukas kuvab pank teate "Tagasi kaupmehe juurde". Olles klikkinud sellel lingil jõuab info edukast maksest ka meie e-poodi. Edukast tellimuse esitamisest teavitame Sind e-kirjaga. Pangalingiga tasumine võimaldab meil Sinu tellimust kõige kiiremalt käsitleda.

Tasumine järelmaksuga.

Kauba eest on võimalik tasuda LHV ja ESTO järelmaksuga.

 
Tasumine ettemaksuarve alusel. Kui Sa ei ole eelmainitud pankade klient või mingil muul põhjusel ei soovi pangalinki kasutada siis võimaldame Sul tasuda ostu eest ettemaksuarve alusel. Vali makseviis "Arve alusel" ja Sind suunatakse lingile, millel klikkides saad vaadata või printida ettemaksuarve. Sama arve saadetakse Sinu e-posti aadressile. Tellimust hakkame käsitlema niipea kui tellimuse eest on tasutud. Juhul kui makse ei jõua meieni 4 tööpäeva jooksul, peame kahjuks tellimuse tühistama, kuid ootame Sind alati tagasi!