Tootegrupid

 

 

Transport ja tarneaeg

Toimetame paki Teieni vastavalt suurusele ja Teie valitud variandile:

Tingimused kehtivad alates 01.01.2022


 

 Transpordihind olenemata tellitud kauba kogusest

 1. 0€ Kauba väljastamine laost
 2. Transport kulleriga keskmise suurusega kaubad mis ei mahu pakiautomaati või on selleks liiga rasked. Hinna arvutab välja süsteem vastavalt tellitud kauba sihtkohale ja kaalule. Hinnavahemik 7€-30€
 3. Transport 50€ kulleriga kõik kaubad mis on raskemad kui 30kg või vajavad paigaldamist alusele (v.a ahjud ja korstnad) Hind on ühele alusele.
 4. Ettevõtte transport 50-150€ toob kohale käsitööna ehitatavad pliidid, soojamüürid, ahjud ja teised samalaadsed tooted
 5. Pakiautomaat SmartPost 5€ (v.a kampaaniad)
 6. Pakiautomaat Omniva 5€ (v.a kampaaniad)
 7. 7Pakiautomaat DPD 3€ (v.a kampaaniad)

Kodukeskus.ee tellib kaupa tootjalt ja hulgimüüjalt ning kõiki tootegruppe lattu ei ladusta sellest on osadel kaupadel pikem tarneaeg 1 nädalast kuni 6 nädalani sõltuvalt tootest, tarnija asukohast, laoseisust ja tootmistsüklist.

 


 Tulen ise järgi 

Enamus kaupadele millel on transpordivalikus järeletulemise võimalus saab kätte kokkulepitud ajal aadressil Allika tee 7, Peetri või väljastuspunktist Jõhvis. Kõik tooted, mille juures on märk    on laos olemas ning eelneval kokkuleppel on võimalik sellele Peetrisse samal tööpäeval kuni 16.00 järele tulla.

Anname Teile teada, kui Teie kaup on meil laos olemas, pakitud ja väljastamiseks valmis. Ära enne sellise teate saamist kaubale järele tule.


 

Omniva pakiautomaati (Pakk max mõõduga L38xS64xK41sm ning kuni 30kg)

 

 Hind: 5€

Vaata siit POST24 pakiautomaatide asukohti

Alati avatud Omniva on Baltikumis unikaalne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva annab uue tähenduse mugavusele ja kiirusele, mis puudutab pakkide edastamist ning kättesaamist.

 • Kiireim pakiteenus - saadetised kohale järgmiseks tööpäevaks!
 • Avatud 24h
 • Suurim pakiautomaatide võrgustik Baltikumis
 • Hästi ligipääsetavad asukohad nii autoga kui jalgsi
 • Paki vastuvõtmine 15 sekundiga
 • Saadetiste teekond veebist jälgitav

Pakiautomaadi võimalused:

 1. Saadetise maksimum kaal on kuni 30 kg.
 2. 24/7 ligipääs - paki saad automaadist kätte iga kell, iga päev.
 3. Paki peab ära tooma 7 päeva jooksul
 4. 1-2 tööpäeva pärast seda, kui teid on töötaja informeerinud (kas siis telefoni või e-maili teel) tellimuse valmisolekust, saate Te SMS’i, kus on kirjas uksekood ning sellega seonduv informatsioon.

  NB! mitut toodet sisaldavatele tellimustele võib tulla ka mitu erinevat saadetist - vastavalt Teie tellitud kaupade laost välja saatmise ajale võivad pakid saabuda teile ka erinevatel päevadel.

 


DPD või Omniva kulleriga

 

 • Selleks, et kuller saaks Sinuga paki saabudes ühendust võtta, lisa tellimust vormistades kindlasti oma õige telefoninumber. Sisesta mobiiltelefoni number, tavatelefoni number ei sobi transpordiettevõttele.  
 • Tellimuse saad kätte enda poolt valitud aadressil dokumendi alusel. 
 • Paki saad kätte peale kullerile üleandmist tavaliselt järgmisel päeval. Tarneaeg võib pikeneda hooaegadel või kui tekib mingi tehniline tõrge.

Pakima kauba alati tervesse pakendisse ja kasutame erinevaid turvaelemente kui on selleks vajadus.

Kui olete oma paki kätte saanud, vaadake palun alati üle selle seisukord ning kirjutage alla müügiarvele. Juhul, kui märkate paki kättesaamisel mingit defekti, pange see kindlasti müügiarvele kirja. Koostage kulleri, väljastuspunktis oleva töötaja või postkontori töötaja kohalolekul vabas vormis akt, mis kirjeldab tootel olevat viga või puudujääki. Kui te seda ei tee, ei vastuta meie järgneva eest:

 • defekti eest, mis on põhjustatud transpordifirma poolt;
 • komplekti kuuluvate osade puudumise eest, mida on võimalik märgata peale vaadates ning mis võivad olla katkisest pakendist välja kukkunud.

 


Ettevõtte transpordiga

Käsitööna ehitatavad või paigaldatavad tooted võidakse transportida kohale ettevõtte Korsten Puhtaks OÜ transpordiga.


 

Itella, SmartPOST pakiautomaati (Pakk max mõõduga L36xS60xK60sm ning kuni 25kg)

 

Hind: 5€

Vaata siit SmartPOST pakiautomaatide asukohti

 • Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse teile tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga.
 • Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ja seejärel avaneb kapp, kus on Sulle saadetud pakk.
 • Pakile on võimalik järele minna 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

 


Hind: 3,75€

DPD pakiautomaati (Pakk max. mõõtudega 36 x 43 x 61 cm kuni 29kg)

DPD pakiautomaatide võrgustik on mugav viis pakkide kättesaamiseks ja saatmiseks. Eestis kuulub DPD pakiautomaatide võrgustikku üle 200 pakiautomaadi. Kõik pakiautomaadid asuvad lihtsasti ligipääsetavates kohtades ning on avatud ööpäevaringselt. 

DPD pakiautomaatide asukohad leiad siit. 

Kappide suurused:

XS (8 x 18 x 61 cm)

S (8 x 43 x 61 cm)

M (17 x 43 x 61 cm)

L (36 x 43 x 61 cm)

Paki kättesaamine on mugav ja kiire!

Kui pakk on jõudnud pakiautomaati, tuleb sulle teavitus SMS-i või e-kirja teel. Pakk väljastatakse pakiautomaatides PIN-koodi alusel. 

Pakki hoitakse pakiautomaadis seitse kalendripäeva. Kui sa ei ole pakile järele läinud, saadetakse sulle kolmandal päeval meeldetuletus ning pärast seitsmendat hoiustamise päeva tagastatakse pakk saatjale.

________________________________________________________________________________

Tarnimise tähtajad kodukeskus.ee e-poes

 • Tarneaeg - "Laos" tähendab, et kaup on laos ja jõuab kliendini kuni 5 päevag kui ei ole kokku lepitud teisiti. Laokaubad tarnega pakiatomaati kuni kolme päevaga.Eelneval kokkuleppel saab kauba kätte Peetrist samal tööpäeval kellaajani kuni16.00.
 • Tarneaeg - "1 nädal" tähendab, et kaup on Eestis ja jõuab kliendini 1 nädala jooksul kui ei ole kokku lepitud teisiti
 • Tarneaeg - "2 nädalat" kaup ei asu Eestis kuna tegemist on mitte lao kaubaga ning jõuab Eestisse ja kliendini kahe nädala jooksul kui pole kokku lepitud teisiti. Vahest võib juhtuda, et kaup ei jõua meist mitteolenevatel põhjustel kahe nädalaga kohale vaid läheb lubatud tähtajast mõni päev üle. Kui näeme, et see oht on olemas siis teavitame klienti tarneje venimisest.
 • Tarneaeg - "5 nädalat või rohkem"on toodetel, mis paigaldatakse käsitööna, mille teostamise aeg broneeritakse vastavalt tööde järjekorrale kokkuleppel tavaliselt viie nädala jooksul, hooajal võib aeg pikeneda.
 • Hooajalistel kaupadel võib olla pikem tarneaeg kui tooteinfo juures kirjas. Kui soovid teada toote täpset tarneaega siis saada vastavasisuline e-mail koos tootekoodiga mille kohta infot soovid aadressile info@kodukeskus.ee