Tootegrupid

 

 

Bluetooth kõlarid

Bluetooth kõlarid
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee.

Selle märgisega toode jõuab Jõuluvana kingikotti!

 

 

Tootekood: XP101K ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
5,50 €

 

Tootekood: XP101W ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
5,50 €

MULTIFUNKTSIONAALNE  - valjuhääldi asendab mitu seadet 1. Lisaks FM raadiole on seade varustatud  bluetooth ühenduse, mp3 mängija, microUSB ja USB pesa ning microSD (TF) kaardi pesaga.  Saate mängida muusikat otse mälukaardilt, Bluetoothi, FM-raadio või USB-mälupulga kaudu. Täiendav eelis on valjuhääldi funktsioon. Bluetooth-ühenduse ajal saate kõnedele vastata ja rääkida. 

KOMPAKTSED SUURUSED JA ÕLARIHM  – tänu kompaktsetele mõõtmetele 5,5 cm x 22 cm x 8 cm võid selle kaasa võtta, kuhu iganes soovid.  Komplekti kuuluv tugev rihm sobib suurepäraselt seadet õlal või käes kandmiseks.

RADIO FM  – kõlaril on sisseehitatud FM-raadio, millel on kogu sagedusvahemik ja automaatne raadiolainete otsimine. Lisafunktsioon, mis töö ajal kasulikuks osutub, on  automaatne mälukaardi tuvastamine. Pärast kaardi tuvastamist lülitab boombox automaatselt sisse sellele salvestatud muusika.

SISSEEHITATUD AKU POWER BANK FUNKTSIOONIGA  - kuni 1200mAh mahutav sisseehitatud aku on ideaalne lahendus pikaks muusika kuulamiseks õues ja liikvel olles. Lisaks päästab Powerbank funktsioon teid, kui teie telefoni toide saab tühjaks.

Tootekood: 00012275 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
20,25 €
Tootekood: S1410251 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
24,85 €

 

Tootekood: V0103334 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
14,40 €