Tootegrupid

 

Tasumine

Kauba eet on võimalik tasuda neljal eirineval moel:
 

Tasumine pangalingiga. Maksekeskuse maksemoodul võimaldab Teil valida tasumiseks SEB, Swedbank, Nordea, Danske, LHV, Krediidipank pankade linkidest. Vali oma kodupanga link ja Sind suunatakse maksma. Kui makse on edukas kuvab pank teate "Tagasi kaupmehe juurde". Olles klikkinud sellel lingil jõuab info edukast maksest ka meie e-poodi. Edukast tellimuse esitamisest teavitame Sind e-kirjaga. Pangalingiga tasumine võimaldab meil Sinu tellimust kõige kiiremalt käsitleda.

Tasumine krediitkaardiga. Makse sooritamiseks tuleb ära täita kõik lahtrid ja kontrollida kindlasti kõik üle, et vältida vigu.

1. Veendu, et oled sisestanud oma õige krediitkaardi numbri, mille leiad krediitkaardi esiküljelt.

2. Lisa kaardi kehtivusaeg. See on kujul (kuu)/(aasta). 

3. Lisa Security code-i (CVV, CVC), mille leiad oma krediitkaardi tagaküljelt. See on tavaliselt 3-kohaline number.  

4. Maksmisel pane kindlasti oma õige ees – ja perekonnanimi. Vastasel juhul ei lähe Sinu makse läbi, sest nimi ankeedis ja krediitkaardil peavad ühtima.

5. Vajuta nuppu "Autoriseeri". Rahasumma broneeritakse krediitkaardilt kohe peale makse tegemist. Kui makse on edukas kuvab pank teate "Tagasi kaupmehe juurde". Olles klikkinud sellel lingil jõuab info edukast maksest ka meie e-poodi.

Edukast tellimuse esitamisest teavitame Sind e-kirjaga.

 
Tasumine ettemaksuarve alusel. Kui Sa ei ole eelmainitud pankade klient või mingil muul põhjusel ei soovi pangalinki kasutada siis võimaldame Sul tasuda ostu eest ettemaksuarve alusel. Vali makseviis "Arve alusel" ja Sind suunatakse lingile, millel klikkides saad vaadata või printida ettemaksuarve. Sama arve saadetakse Sinu e-posti aadressile. Tellimust hakkame käsitlema niipea kui tellimuse eest on tasutud. Juhul kui makse ei jõua meieni 4 tööpäeva jooksul, peame kahjuks tellimuse tühistama, kuid ootame Sind alati tagasi!
 
Maksmine pangakaardiga. Pangakaardiga on võimalik tasuda müüja esinduses aadressil Järveotsa tee 54, Tallinn. Pane tähele, et meie esindusest ei ole saadaval kõiki tooteid vaid on saadetavad ainult postiga.