Tootegrupid

 

 

BJÕRNAX suitsuküünlad

Björnax AB on pikkade kogemustega Rootsi ettevõte, kes on spetsialiseerunud tehissuitsu toodete tootmisele. Tegemist 1959 aastal loodud pereettevõttega, mis alustas raskekütusel töötavate laeva diiselmootorite käivituspadrunite tootmisega. Esimesed korstnate tiheduse kontrolliks mõeldud tehissuitsu padrunid oma tänapäevasel kujul valmisid ettevõttes juba 1963 aastal. 1970 aastaks oli Björnax AB muutunud rahvusvaheliseks ettevõtteks kes importis oma tooteid nii Skandinaaviamaadesse, Suurbritanniasse kui Saksamaale. Aastaks 1985 kuulus Björnax tootevalikusse juba üle 25 erineva tehissuitsu toote korstnate ja ventilatsioonikanalite kontrollimiseks ning tuletõrjealasteks koolitusteks. 1993 aastal avas Björnax oma esimesed täisautomaatsed tootmisliinid ning tootmismahud suurenesid enam kui 3 miljoni ühikuni aastas. 2000 aastal omandas ettevõte ISO 14001 tootmissertifikaadi, mis rõhutab ettevõtte keskkonnasäästlikkust ning toodete vähest negatiivset mõju väliskeskkonnale. 2006 aastal loodi kontsern Björnax International, mille alla Björnax AB täna ka kuulub. Kontsern jäi endiselt ühe pere omandisse. Aastal 2014 omandas Björnax uued tootmishooned tootmispinnaga üle 1700 ruutmeetri ning laopinnaga üle 2000 ruutmeetri. Aastatel 2015-2016 suurenes tootevalik 40 erineva tehissuitsu tooteni, mis on kasutatavad erinevatel tehnilistel elualadel. Täisautomaatsed tootmisliinid on võimelised tootma kuni 10000 ühikut erinevas suuruses tooteid päevas. Aastal 2015 toodeti juba üle 7,5 miljoni ühiku erinevaid tehissuitsu tooteid. 2016 aastal alustati täiesti uue toote, suitsupelletid, tootmist. Täna läheb 87% Björnax toodetest ekspordiks ning neid tarnitakse enam kui 30 riiki üle maailma. Fumatek OÜ turustas esimesed Björnax suitsupadrunid Eesti turul aastal 2014 ning nõudlus nende järele on aasta aastalt kasvanud. 

Pelgalt tehissuits? Kindlasti mitte. Tehissuitsu tootmise taga peitub palju tehnilisi nüansse ning aja jooksul omandatud kogemusi. Kõige olulisem on see, et testsuits oleks sobiv keskkonda, kus seda kasutatakse. Tehissuits peab kohanduma ümbritseva temperatuuriga, õhuniiskusega, tuule kiirusega, kemikaalidega ning valgustingimustega. Tehissuitsu genereerimisel eralduvad osakeste suurused peavad olema õige suurusega ning suitsul peab olema täpselt sama erikaal mis ümbritseval õhul - seda selleks, et isegi väiksemi õhuvool kannaks tehissuitsu omaga kaasa ning annaks kasutajale märku lekkest või kõrvalekaldest. Tehissuits, mida kasutatakse koolitustel, õppustel ning keskkonnaalaseks tööks peab olema ohutu koostisega ning ei tohi esile kutsuda ärritusi lähedalolevates organismides (inimestes, loomades, taimedes jne). Iseenesest mõistetav on, et tehissuitsu tooted peavad olema ohutud transpordiks, käitlemiseks ja kasutamiseks.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee

  märgisega toode on kiire tarnega ning postitatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Tootekood: AX9 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
18,30 €
Tootekood: AX3 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
14,23 €
Tootekood: MINIAX KS 25 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
35,58 €
Tootekood: AX18 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
20,33 €
Tootekood: AX60 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
33,55 €
Tootekood: Miniax 50 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
52,87 €
Tootekood: Miniax KS 50 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
66,08 €
Tootekood: Miniax 100 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
100,65 €
Tootekood: Miniax 10 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
12,20 €
Tootekood: perfume ax 3 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
20,33 €