Tootegrupid

 

 

Nitecore Taskulambid, Pealambid, Akulaadijad

Nitecore taskulampides on kasutusel tunnustatud LED tehnoloogia arendaja ja tootja Cree tipptehnoloogilised kiibile paigaldatud valgusdioodid, mida iseloomustab erakordne jõudlus, vastupidavus ning väike energiatarve. Nitecore on välja töötanud oma juhtseadmed, mis tagavad taskulampidele erakordselt hea väljundvõimsuse, pika kasutusaja ning võime efektiivselt ära kasutada kogu toiteallikas sisalduv eneriga. Tipptasemel tehnoloogilised lahendused on üheks tervikuks seotud kvaliteetselt ja oskuslikult disainitud lampide korpustes.

Nitecore taskulampide korpuste elemendid on valmistatud silmas pidades kõrgeimaid standardeid. Valmistamiseks kasutatakse kvaliteetseid alumiiniumisulameid (nn "lennkuialumiinium). Kõik korpused on veekindlad kuni 2 meetrit ning kaetud tugeva kriimustuskindla anodiseeritud tüüp III pinnakattega. Lampide disainimisel on arvestatud, et lisaks heale välimusele oleks tagatud ka maksimaalse valgusvoo ulatus nii pikkuses kui laiuses. Peale korpuse disaini ja tugevuse on panustatud ka kergusele, kompaktsusele ning kasutusmugavusele. Nitecore taskulambid on tuntud kui äärmiselt kompaktsed suure võimsusega taskulambid, mida on kerge kasutada. 

 

Reflektor on taskulambi üks tähtsamaid ning raskemini konstrueeritavaid ning valmistatavaid detaile. Reflektor tagab, et selle, et taskulambist saadav valgus väljuks lambist efektiivselt (st et ei tekiks kadusid), oleks maksimaalsel määral balanseeritud valgusvoo ulatusega (vastavalt olukorrale ja otstarbele) ning visuaalselt ilusa joonisega. Selle tagamiseks kasutavad Nitecore taskulambid arvutiprogrammidega välja töötatud reflektoreid, mis on kaetud tugevdatud kahepoolse peegeldusvastase vääristusega mineraalklaasiga. 

 

10 PÕHJUST MIKS VALIDA NITECORE TASKULAMP

DIGITAALNE PINGEREGULAATOR

 Kõik Nitecore'i taskulambid on varustatud       mikrokontrolleritega, mis tagavad taskulampidele   laia toitepinge vahemiku ning olenemata toiteallika   laetustasemest alati konstantse väljundvõimsuse vastavalt   töörežiimile (lambi väljundvõimsus ei lange isegi siis, kui   toiteallikad on tühjenemas). Spetsiaalne toitesüsteem võimaldab Nitecore taskulampides kasutada eritüübilisi ja erineva pingega toiteallikaid (alkaline patareid, nikli baasil patareid, liitiumpatareid, li-ion korduvlaetavad akud.

 

SUURE VÕIMSUSEGA CREE LED ELEMENDID

 Cree Inc. on juhtiv kaasaegsete LED elementide tootja ja     arendaja. Cree võimsaimad LED elemendid on võimelised   pakkuma valgusvõimsust sadades, mõningal juhul isegi   tuhandetes luumenites, olles ise seejuures äärmiselt väikese   energiatarbega ning suuruselt võrreldavad veepiisaga. Cree   LED elemendid on hea põrutuskindlusega ning nende tööeaks normaalekspluatatsioonis on enam kui 50000 töötundi. Nitecore taskulampe uuendatakse regulaarselt uusimate ning kaasaegseimate Cree LED dioodidega.

 

LAI VALIK TÖÖREŽIIME

 Iga Nitecore'i taskulamp on varustatud erinevate   röörežiimidega. SRT seeria taskulambid omavad   väljundvõimsuse ja töörežiimide muutmiseks taktikalist   lihtsalt kasutatavat ning robustset magnetrõngastlülitit.   Teiste Nitecore tooteseeria taskulampide väljundvõimsust   reguleeritakse kas taskulambi pea pööramisega ja/või toitelüliti vajutamisega vastavalt etteantule. Olenemata sisselülitusmehhanismist on tulemus praktiline, kasutajasõbralik ning vastab kasutaja vajadustele erinevates olukordades.

 

 

TÄPPISTÖÖDELDUD REFLEKTORID

 Nitecore taskulambid on varustatud täppistöödeldud   metallreflektoritega, mille valgusprofiil koosneb intensiivsest   keskosast ning laiast hajutatud valguse osast. Reflektorid on   välja töötatud arvestades LED elemendi tehnilisi iseärasusi   ning konkreetse lambi sihtotstarvet. Selle tulemusena   puudub vajadus lambi suummehhanismi järgi, sest üheaegselt on valgustatud nii kaugelolevad, kui lähedalasuvad objektid. Nitecore'i kompaktsed LED taskulambid on tänapäeval parima kompaktsuse-valgusvoo ulatuse suhtega.

 

 

LENNUKIALUMIINIUMIST KORPUSED

 Nitecore kasutab oma taskulampide korpuste valmistamiseks   ainult kõrgkvaliteedilist alumiiniumisulamit (nn.   lennukialumiinium). Korpuste valmimine on usaldatud   täpsete automaatpinkide hoolde, et tagada maksimaalne   võimalik kvaliteet. Eriti vastutusrikaste korpuse osade (nt.   pea ja läätse kaitserõngad) valmistamiseks kasutatakse roostevaba terast.

 

KÕRGKVALITEEDILINE PINNATÖÖTLUS

Nitecore taskulampide korpuste pind kaetakse tugevaima ning vastpidavaima olemasoleva tüüp III anodiseeringuga. Tüüp III anodiseering muudab taskulambi pinna kriimustuskindlaks, vastupidavaks mehaanilisele kulumisele ja korrosioonile ning annab ühtlase värvuse.

 

 

PÕRUTUS- JA KUKKUMISKINDLUS

 Mitmed Nitecore taskulambid on põrutus- ja kukkumiskindlas   vastavalt US MIL-STD-810F standardile. Antud standard on   välja töötatud Ühendriikide kaitseministeeriumi poolt,   määratlemaks, kuidas toode peab vastu pidama erinevates   keskkonnatingimustes.

 

 

 

VEEKINDLUS

 Nitecore taskulambid on veekindlad vastavalt   rahvusvahelisele kaitseklassile IPX-8 2m. See tähendab seda,   et Nitecore taskulampe võib uputada vette kuni 2m   sügavusele limiteerimata ajaks ilma täiendavate   kaitsevahenditeta.

 

 

PÕRUTUS- JA KRIIMUSTUSKINDLAD LÄÄTSED

 Nitecore taskulampide reflektorite kaitseläätsed on   valmistatud põrutus- ja kriimustuskindlast mineraalklaasist.   Kaitseläätsede välispind on kaetud suure vastupidavusega   teemantkattega ning sisepind temperatuurikindla   sisekattega. Selline töötlus annab läätsele maksimaalse   läbipaistvuse ning tagab, et pikaajaliselt kasutatud taskulamp annab välja sama hulga valgust, mida ta andis uuena.

 

 

KOMPAKTSUS

 Taskusse või isegi peopessa ära mahtuvad otsingulambid -   mõned aastad tagasi ei osatud sellest veel unistadagi. Täna   on Nitecore tootevalikus saadaval nii mõnedki eriti   kompaktsed ja ülivõimsad pika valgusvoo ulatusega   otsingulambid. Nitecore on läbi aastate suunanud oma   jõupingutused just eriti kompaktsete taskulampide tootmisse. Tulemuseks on konkurentidega võrreldes tunduvalt kompaktsemad, kuid võimsuselt võrreldavad ja paljuski konkurente ületavad taskulambid.

 

 

ANSI/NEMA FL 1 standard

 

Nitecore taskulambid on standardiseeritud vastavalt ANSI/NEMA FL 1 standardile. Standardi kohaselt testitakse ja sertifitseeritakse taskulambi 6 peamist parameetrit eesmärgiga objektiivselt iseloomustada taskulambi omadusi, tagada kvaliteedikontroll ning tarbija rahulolu. Sertifitseeritakse ja tähistatakse järgmisi parameetreid: kogu lambist väljuva valguse hulk, taskulambi tööaeg, valgusvoo ulatus, maksimaalne valgusvoo võimsus, lambi kaitseklass ning põrutuskindlus.

 

 

 

 

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee

  märgisega toode on kiire tarnega ning postitatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Tootekood: Nitecore P16 jahimehe täiskomplekt ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
141,02 € (3%)
145,38 €
Tootekood: MH25 jahimehe ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
121,30 € (3%)
125,05 €
Tootekood: MH12 ,   Tarneaeg: 4 päeva ,   Vali sobiv maitse:
87,77 € (3%)
90,48 €
Tootekood: Nitecore MH10 täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
71,99 € (3%)
74,22 €
Tootekood: EC20 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
52,17 € (3%)
53,78 €
Tootekood: MT26 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
62,13 € (3%)
64,05 €
Tootekood: NITERCORE i2 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
18,74 € (3%)
19,32 €
Tootekood: SRT6 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
99,60 € (3%)
102,68 €
Tootekood: SRT3 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
88,71 € (3%)
91,45 €
Tootekood: Nitecore CR6 jahimehe täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
125,24 € (3%)
129,12 €
Tootekood: Nitecore CB6 jahimehe täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
137,08 € (3%)
141,32 €
Tootekood: Nitecore CR6 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
69,03 € (3%)
71,17 €
Tootekood: Nitecore CB6 ,   Tarneaeg: kuni 4 päeva ,   Vali sobiv maitse:
68,05 € (3%)
70,15 €
Tootekood: TUBE ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
15,77 € (3%)
16,26 €
Tootekood: P16 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
72,98 € (3%)
75,23 €
Tootekood: NTL20 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
5,92 € (3%)
6,10 €
Tootekood: UM20 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
19,72 € (3%)
20,33 €
Tootekood: UM10 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
13,81 € (3%)
14,23 €
Tootekood: Nitecore NEW I4 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
31,56 € (3%)
32,53 €
Tootekood: P16 ,   Tarneaeg: Küsi saadavust ,   Vali sobiv maitse:
70,79 € (3%)
72,98 €
Tootekood: Nitecore P18 täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
117,35 € (3%)
120,98 €
Tootekood: Nitecore TM11 täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
278,10 € (3%)
286,70 €
Tootekood: Nitecore TM39 OLED täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
443,73 € (3%)
457,45 €
Tootekood: 5000mAh 21700 Li-ion aku (Nitecore) ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
22,68 € (3%)
23,38 €
Tootekood: Nitecore akulaadijate autolaadimiskaabel ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
3,45 € (3%)
3,56 €
Tootekood: Nitecore D2 (LCD) akulaadija ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
26,63 € (3%)
27,45 €
Tootekood: Nitecore D4 (LCD) akulaadija ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
41,42 € (3%)
42,70 €
Tootekood: Nitecore hajuti 34mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,19 € (3%)
4,32 €
Tootekood: Nitecore hajuti 40mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,88 € (3%)
5,03 €
Tootekood: Nitecore reguleerija sau 32mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,19 € (3%)
4,32 €
Tootekood: Nitecore reguleerija sau 34mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,19 € (3%)
4,32 €
Tootekood: Nitecore reguleerija sau 40mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,88 € (3%)
5,03 €
Tootekood: Nitecore valgusfilter 25,4mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
3,90 € (3%)
4,02 €
Tootekood: Nitecore valgusfilter 34mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,88 € (3%)
5,03 €
Tootekood: Nitecore valgusfilter 40mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
7,40 € (3%)
7,63 €
Tootekood: Nitecore valgusfilter 50mm peaga taskulampidele ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
13,81 € (3%)
14,23 €
Tootekood: Nitecore NTC1 taktikaline lüliti ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
9,86 € (3%)
10,17 €
Tootekood: Relvakinnitusklamber Nitecore GM03 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
15,78 € (3%)
16,27 €
Tootekood: Relvakinnitusklamber Nitecore GM04 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
10,11 € (3%)
Al. 10,42 €