Tootegrupid

 

Airdots, Smartpods

Airdots, Smartpods
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga . NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee.

NB! ROMOTOP ja INVICTA kaubamärgi toodetel on hetkel tarneaeg kuni kolm kuu.

 

Tootekood: ZS2N ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
10,90 €

AirPods Pro on loodud muusikakuulamiseks nii ümbritsevat keskkonnamüra elimineerides kui ka ümbritsevatest helidest teadlik olles, kohandatuna just sobivaks olukorraks ja mugandatuna kauakestvaks kasutamiseks. AirPods ja AirPods Pro ühenduvad iPhone või Apple Watch kellaga otsekui iseenesest. Need on valmis kasutamiseks kohe karbist välja võttes. 

AirPods Pro | Juhtmeta, mürasummutavad earbud tüüpi kõrvaklapid | Bluetooth | Värv valge | Kaal 0.0456 kg

 

Tootekood: 1283897 ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
226,90 €

Aktiivne ja ülitõhus mürasummutus. Erakordselt hea kõnede heli - taustamüra elimineerimine MEMS mikrofoniga. Väga püsiv ühendus ka tihedalt rahvastatud kohtades - unikaalne sisseehitatud antenn.

 
Tootekood: RZ-S500WE-K ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
89,90 €
Tootekood: S1416692 ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
6,90 €