Tootegrupid

 

 

Furanflex lõõrisisu (meistri väljakutse)

Tootekood: Furanflex
Ühik: tk
Tarneaeg: 14 päeva
Hind:
150,00 €
Kuumakse alates: 7,69 €
Kogus: - +
   - või -   

Kui jääd hätta vajaliku info hankimisega siis võib tulla meie meister ning võtta need mõõdud Sinu eest ise. Väljakutsetasu maksab 50€ ning sisaldab väljakutsetasu, mõõdistamist, hinnapakkumise koostamist. Furanflex lõõrisisu paigaldab Korsten Puhtaks OÜ. 

VideoFuranflex lõõrisisu on toode, mis on mõeldud korstnalõõri renoveerimiseks. Lõõrisisu valmistatakse Ungaris käsitööna iga lõõri jaoks eraldi vastavalt lõõri pikkusele ning diameetrile. See on ka põhjus, miks ei ole Furanflexkindlat meetri hinda. Hinnapakkumise koostamiseks on meil vaja teada:

  • renoveerimist vajava lõõri sisemõõtu (esmase pakkumise tegemiseks piisab ka visuaalsest vaatlusest kas lõõr on ühe tellise suurune, kahe tellise suurune või hoopis pool tellist)
  • lõõri pikkust
  • milline kütteseade on ühendatud või plaanite ühendada renoveerimist vajava lõõriga

Koostame Teile esmase prognoospakkumise Teie antud andmete põhjal. Kui hinnaklass on sobilik tuleb meie meister kohale, teeb vajalikud mõõdistused ning koostame Teile uue konkreetse hinnapakkumise. Kui soovite tööd tellida väljastame Teile ettemaksuarve ning edastame tellimuse tootjale(tellimused edastatakse Eestist alati esmaspäeviti ning valmistamine võtab tavaliselt aega 10 päeva.)