KAMINAESINE KLAAS KIRGAS 450X600MM, klaasi paksus 4mm

Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 7 päeva
Kaminaesine kirgas klaas, karastatud, paksus 4mm, ääred lihvitud ja esimesed nurgad kumerad R=35mm. Mõõdud 450x600mm.
Tahke kütusega köetava kütteseadme kolde suu ees peab olema kas mittepõlevast materjalist põrand või põleva põrandakatte puhul mittepõlev kate (näiteks plekk, kivi, klaas vms) järgmiste mõõtmetega:
— uksega kolde puhul peab mittepõlev põrandakate ulatuma ukseava servast 100 mm kummalegi poole ja koldesuust 400 mm eemale, arvestades kolde esiservast;
— ukseta kolde puhul 150 mm mõlemale poole ja vähemalt 750 mm kolde esiservast eemale;
— kui koldel on esiservas 50 mm kõrgune ääretõke või kui kolde sügavus on üle 750 mm, siis peab mittepõlev põrandakate ulatuma koldesuu esiservast minimaalselt 600 mm eemale.
Käelisus universaalne. Sisemõõt:275x410mm, Välismõõt:343x460mm
222,17 €
65,10 €
2830,66 €
Tahmatopside soklid (ümmargused ja kandilised) on valmistatud tsingitud plekist. Kaante materjalideks on kasutatud nii värvitud teraslehte kui ka värvilisi metalle. Kaane alla on paigutatud tulekindel Parock FPS-14 plaat.
Omadused:
Väliskorpus on kaetud majoolika ehk fajansi glasuuriga
Malmist raam, plaat ja rõngad
Malmist kolle
Emailitud küpsetusahi
Puude sahtel






