Tootegrupid

 

 

Salongi ventilaator BASEUS

Tootekood: WIA46675
Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati
Hind:
15,86 €
Kogus: - +
   - või -   

Väike autoventilaator, mis paigaldatakse ühe esiistme peatoele. Ideaalne  puhkusereisiks, mil enne puhkust ja suurepärast ilma nautima asumist tuleb esmalt veeta paar tundi kuumas autos. Võimalik ka  kodus privaatselt kasutada. Kuuma ilmaga pole ju palav ainult autos.
Kui kuumus valutab... - Baseuse kokkupandav tagaistme ventilaator on sensatsiooniline varustus, mis tagab teile soovitud jaheduse. Erinevalt konditsioneerist ei suurenda see külmetusohtu, kulutab vähem energiat, peale väljalülitamist ei tule soojus topeltvõimsusega tagasi.
Mitte ainult autole - Lisaseadme disain võimaldab selle mugavalt ka töölauale asetada.
Heat Free Zone – seadme võimsus paiskab jahedat õhku sirgjooneliselt umbes 1 meetri kaugusele. Täpselt sobiv, et tagaistmel sõitjad saaksid koos soojavaba tsooni nautida.
3 võimsusastet - Seadmel on koguni 13 klaaskiust laba ja 3 töörežiimi, suurendades järk-järgult tekitatava tuuleiili tugevust.  Sõltuvalt sellest, kui tülikas temperatuur on, saate valida optimaalse ventilaatori võimsuse.
Diskreetne jahutus – isegi kõrgeimas töörežiimis on tarvik endiselt äärmiselt vaikne. Nende tekitatud müratase on 25 detsibelli, mis on madalam kui töötava kontori (40–50) või tavalise vestluse (50–60) helid. Saate keskenduda oma tegevustele ja isegi uinaku teha, samal ajal kui ventilaator hoolitseb karge ja värskendava õhuvoolu eest.
Kokkupandav disain - Lisaseadme kinnituselemendid on mugavalt kokkuvolditavad ja siis on kogu varustus vaid 2 sentimeetri paksune. Kogu asi võtab väga vähe ruumi ja ventilaatori saab hõlpsasti peita ukse küljetaskusse või kindalaekasse.
Kaitse laste eest - Ventilaatori kaitsevõrel on nii kitsad pilud, et nendesse ei mahu isegi uudishimulike pisikeste väikesed näpud. Võite olla kindel, et ventilaator  eeliseid kasutades on teie lapsed kaitstud.
Pikk kaabel - 1,5 meetri pikkusest kaablist piisab ventilaatori ühendamiseks toiteallikaga autolaadija kujul.  Samuti pole probleemiks tarviku energiaga varustamine.
Spetsifikatsioon:

Kaubamärk: Baseus
Nimi: Kokkupandav tagaistme ventilaatori
materjal: ABS + PC
Paigaldus: Istme peatugi
Võimsus: 3,6W
Pinge/vool (sisend): 5V/1A
Pistik: USB
Kaabli pikkus: 1,5 meetrit
Mõõdud: 15,5 x 14 x 12,8 cm.
Komplektis: ventilaator

 

 

Sarnased tooted
Tootekood: NITERCORE i2 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
18,74 € (3%)
19,32 €
Tootekood: 705 ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
27,66 €
 
 
Tootekood: L Basic ,   Tarneaeg: Kokkuleppel ,   Vali sobiv maitse:
4815,95 € (15%)
5665,88 €
Tootekood: V0100812 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
4,88 €
Tootekood: V0300789 ,   Laoseis: 2 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
5,85 €