Tootegrupid

 

 

Ventilaator taimeriga

Tootekood: TSA8021
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 14 päeva
Hind:
29,99 €
Kogus: - +
   - või -   

Ventilaator taimeriga 

Jahe tuul! Ja kõik see tänu ventilaator Teesosele! Valides ühe kolmest kiirusrežiimist, on garanteeritud, et reguleerite temperatuuri vastavalt oma vajadustele. 45W nimivõimsusega mootoriga kruvide suure läbimõõdu ja automaatse 80° kõikumise tõttu jahutab ventilaator suurema ruumi lihtsasti.
Kõrged temperatuurid öösel ei võimalda teil magada, kuid kas kardate, et liiga tugev ventilatsioon võib kergesti põhjustada nohu? Õnneks on üks Teesa ventilaatorite kolmest töörežiimist unerežiim, kus seade vähendab ja suurendab järk-järgult õhuvoolu kiirust. Ventilaatoril on paigaldatud taimerifunktsioon, mis tähendab, et saate seadistada selle automaatse väljalülitusaja. Seadme eelised hõlmavad ka reguleeritavat kõrgust ja võimalus muuta kaldenurka.
Teesa ventilaator tähendab ka ohutust tänu seadme tuge ümbritsevale metallkattele. Proovige täna ja tundke kuumadel päevadel jahedat õhku!

Võimsus: 45W
- grillresti läbimõõt: 43 cm
- Propelleri läbimõõt: 36 cm
- Toitejuhtme pikkus: 1,8 m
- Toide: 220 ~ 240 V; 50/60 Hz

3 kiiruse režiimi.
- Taimeri funktsioon: kuni 2 tundi
- Automaatne kõikumine: 80 °
- Reguleeritav kõrgus: 105-125 cm
- Kaldenurga reguleerimine
- Metallist propelleri kaitse

Sarnased tooted
Tootekood: V1704466 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
27,04 €
Tootekood: AG389E ,   Tarneaeg: kuni 14 päeva ,   Vali sobiv maitse:
13,42 €

Mini ultraheliga LED-iga õhujahuti-niisutaja, mis loob tänu oma kaasaegsele ja mitmekülgsele multifunktsionaalsele disainile jahedama ja meeldivama keskkonna. Esivõre on reguleeritav, nii et õhuvoolu saab suunata üles või alla. Lisaks tähendab selle ultrahelitehnoloogia, et see on vaikne ega häiri. Paagi mahutavus on 200 ml ja see tuleks täita mineraalveega, kuigi võib lisada ka paar tilka aromaatseid essentse või purustatud jääd, et pakkuda suuremat puhtuse- ja jahedustunnet, tugevdades jahutavat efekti ja lõhnastades ruumi nagu aroomi difuusor. Sellel on mitmevärviline LED-tuli (kasutamine valikuline) ja see võimaldab valida 3 kiiruse vahel (madal, keskmine, kõrge). Ventilaatori ja õhuniisutaja funktsioonid on eraldi, seega saab neid vastavalt soovile eraldi või koos aktiveerida. Seda kompaktset, kerget ja kaasaskantavat miniõhujahutit on mugav ja lihtne kasutada ning kaasa võtta kõikjale, kus seda vajatakse. USB-pistikuga kaabel võimaldab selle ühendada mis tahes USB-allikaga (nt sülearvuti, akupank jne) ning adapteri (ei kuulu komplekti) abil vooluvõrku.

Tootekood: V0103485 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
20,74 €
Tootekood: S7901646 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
2,95 €
Tootekood: ea149w ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
10,68 €