Tootegrupid

 

 

Näole

Näole
Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee.

Selle märgisega toode jõuab Jõuluvana kingikotti!

 

Neli-ühes multifunktsionaalne silmamassaažiseade, mis pakub lõõgastavat ja parandavat massaaži, soodustab puhkust ja aitab magama jääda. Ergonoomilise ja kohandatava disaini tõttu sobib see kõigile ning seda on väga mugav ja lihtne kasutada. Nahaga kokkupuutuv sisepind on valmistatud sünteetilisest nahast, nii et see näeb välja elegantne ning on katsudes mugav ja pehme. Kuna see on kaasaskantav ja taaslaetav (juhtmevaba laadimine), on seda lihtne kõikjale kaasa võtta ja seda saab kasutada täieliku mugavusega, ilma et oleks vaja juhtmeid või pistikuid. Oma soojusfunktsiooniga pakub see meeldivat lõõgastust ja heaolu, saavutades ligikaudse temperatuuri 30-42 kraadi. Õhukompressioon avaldab survet võtmepiirkondadele, et saavutada palju kasulikke mõjusid. Sellel on 5 vibratsiooniga massaažirežiimi, mis kombineerivad selle erinevaid funktsioone. Sellel on ka sisseehitatud kõlar, millel on rahustava efekti suurendamiseks mitmeid meloodiaid ja lõõgastavaid helisid, kuigi sellel on ka Bluetooth, et saaksite muusikat kuulata teistest seadmetest. Kaasas USB-mikro-USB juhe.

Tootekood: V0103389 ,   Tarneaeg: kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
42,90 €