Tootegrupid

 

 

Robottolmuimejad

Robottolmuimejad

Alamgrupid

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kõik selles kategoorias olevad tooted. Kindla toote leidmiseks tee sobiv valik või otsi tooteid nime järgi.  Pane tähele, et tootepiltidel võib olla ilustreeriv tähendus. 

NB! Osadele toodetele on märgitud tarneajaks kuni 14 päeva kuid enamus kaupu on võimalik saada juba mõne päevaga NB! Pühade ajal või napilt enne seda ja hooajal tellitud kauba tarne võib venida toote juures märgitust pikemaks. Kui soovid toodet kindlaks kuupäevaks siis küsi enne tellimuse esitamist igaks juhuks täpsemat tarneaega info@kodukeskus.ee

  märgisega toode on kiire tarnega ning postitatakse hiljemalt järgmisel tööpäeval.

Tootekood: S2201298 ,   Tarneaeg: Kuni kolm nädalat ,   Vali sobiv maitse:
22,42 €

See taaslaetav nutikas robottolmuimeja on ideaalne lahendus põranda kiireks, tõhusaks ja mugavaks puhastamiseks. Sellel on eemaldatav tolmukoguja, mida on lihtne puhastada ja mitmesuunaline 360º pöörlemine. Kaasas USB laadimisjuhe.

Moodne robotpõrandatolmuimeja, mis muudab takistuste korral suunda ja mis tänu oma anduritele ja eriti tasapinnalisele disainile mahub enamike mööbliesemete alla.

  • Mitmesuunaline, 360° pöörlev: sellel nutikal tolmuimejal on andurid takistuste tuvastamiseks ning see muudab suunda automaatselt. Selle mitmesuunaline pöörlemine võimaldab sellel katta kogu põrandapinna, tagades täieliku puhastuse. 
  • Eriti lameda kujuga disain: meie robotpõrandatolmuimeja rõõmustab teid oma kaasaegse ja elegantse valge disainiga. See on valmistatud ABS-st, on kerge, kompaktne ja eriti lameda kujuga, mistõttu on seda lihtne transportida ja hoiustada ning see võtab väga vähe ruumi. See sobib ka enamike mööbliesemete alla, et saavutada täielik puhastus.
  • Mugav ja tõhus puhastamine: meie võimas eriti lameda kujuga robottolmuimeja sobib enamikele põrandapindadele. See puhastab kogu maja põrandad kiiresti ja tõhusalt, samas kui teie naudite rohkem vaba aega või täidate muid ülesandeid. Lihtne ja täiuslikult mugav viis oma kodu puhtana hoida.
  • Eemaldatav tolmukoguja: seda mitmesuunalist robottolmuimejat on väga lihtne kasutada, kuna sellel on sisse- ja väljalülitusnupp, mille abil saab seda igal ajal sisse ja välja lülitada. Sellel on eemaldatav tolmukoguja, kuhu see paigutab kogutud mustuse ja mida saab puhastamiseks kergesti eemaldada.
  • Taaslaetav: meie põrandapuhastusrobot on taaslaetav ja sellel on suure võimsusega liitiumaku, tagades suure imemisvõimsuse (1500 mAh). See sisaldab USB juhet ja sellel on laetuse taset näitav indikatsioonituli. Laadimisaeg on vaid 2 tundi ja see töötab automaatselt kuni ligikaudu 80 minutit ühe laadimiskorraga.
Tootekood: V0103810 ,   Tarneaeg: Kuni 3 nädalat ,   Vali sobiv maitse:
28,47 €