Tootegrupid

 

 

SÕBRAKUUL jagame KINGITUSI!

03.02.2017 / 0 kommentaari

Taas on kätte jõudnud aasta kõige romantilisem kuu. Nagu eelmisel aastal nii ka sellel jagame oma klientidele kingitusi ja sooduspakkumisi.
Kui plaanid korstna ja kütteseadme ostu või hoopis korstnalõõri renoveerimist siis milleks enam oodata - veebruar on just sobiv kuu teha kingitus endale ning miks mitte ka sõbrale....või naisele !? Ütleb ju ka vanasõna, et tänaseid toimetusi ära viska homse varna.
Tegelikult on kõige suurem kingitus  sellel kuul võimalik teha hoopis oma kodule sest kõik, kes ostavad veebruaris ükskõik millise kütteseadme, korstna või tellivad korstnalõõri renoveerimistööd saavad kaasa kingituseks korstnapühkimise kupongi!!! 

Kupongi kehtivusaeg on 3 aastat. See tähendab seda, et kolme aasta jooksul otsustad ja valid SINA millal on kõige õigem aeg korstnapühkija kutsumiseks. Lisaboonusena saad korstnapühkimistööde aja eelisjärjekorras ning ei pea ootama mitmeid nädalaid või kuid järjekorras.
Meie omalt poolt tagame selle, et korstnapühkimistööd teostatakse puhtalt ja korrektselt. Tööde käigus hindame visuaalselt ära ka Teie kogu küttesüsteemi seisukorra ning vajdusel oleme abiks nõu ja jõuga.

  • Kupong kehtib alates kütteseadme või korstna ostmisest kuni  28.02.2020
  • Kupongi saab kasutada ainult 1 kord
  • Kupongiga saab tasuta puhastada ühe korstna ja kaks kütteseadet.
  • Kupong saadetakse peale ostu sooritamist ostja e-mailile.
  • Kupong on nimeline kuid seda on võimalik eelnevalt meid teavitades kinkida.
  • Kaupu saab osta www.kodukeskus.ee ja hinnapäringuid paigaldusele ning renoveerimistele on võimalik kodulehelt www.korstenpuhtaks.ee 

 

Kommentaarid