Tootegrupid

 

ISESEGAV JOOGIKRUUS

Tootekood: AG459
Ühik: tk
Tarneaeg: Küsi tarneaega
Hind:
9,00 €

 Isesegav joogikruus. Fantastiline kruus, lihtsalt vajuta käepidemel olevat ON nuppu, mis hakkab vaikselt su jooki segama. Enam sa ei pea segama hommikuti oma jooki. Kruusi põhjas asuv mootor aitab segada su jooki just nii nagu lusikaga segatud.Sisaldab veel lukustavat kaant, mis on praktiline, kui oled pidevalt liikumises. 

Omadused:

  • Vajutage nuppu käepidemel ning teie kohv hakkab segunema
  • Ideaalne teele, piimale, kohvile
  • Umbkaudne mahutavus 350 ml
  • Kaanega, ideaalne reisil
  • Töötab 2 x AAA patareiga (ei kuulu komplekti)
  • Mõõdud:  8,8 x 11,5 cm
Sarnased tooted
Tootekood: A378 ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
12,50 €
Tootekood: A379 ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
12,50 €
Swipe paneeli näol on tegemist uudse ja ainulaadse seadmega, mis suudab tuvastada sinu käeliigutusi ja käivitada seeläbi erinevaid stsenaariumeid sinu kodus. Käeliigutusi tuvastab SWIPE paneel ka läbi erinevate materjalide. See tähendab, et võid selle paigaldada köögilaua alla või pildiraami taha.
Tootekood: FGGC-001 ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
159,90 €
Tegemist on täiesti uudse lähenemisega LED valgustite maailmas. Igas Sengledi Pulse LED-pirni on peidetud Bluetooth-i toetav JBL® kõlar.

Sengled Pulse Master töötab iseseisvalt aga koos Sengled Pulse Satellitega* töötavad nad ühtse JBL® stereo audiosüsteemina.
Tootekood: C01-BR30-3355 ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal
93,90 €

Pulse Wave sisaldab endas kvaliteetset JBL Bluetooth kõlarit ja energiasäästlikku LED-pirni. Selle Hi-Fi 13 W kõlariga lööte igas ruumis laineid.

Sengled Pulse Wave Master töötab iseseisvalt aga koos Sengled Pulse Satellitega* töötavad nad ühtse JBL® stereo audiosüsteemina. Maksimaalselt saab ühendada kuni 8 Pulse Wave multimeedia LED-pirni. Wave master ühendab endaga kuni 7 Wave Satelliit LED-pirni.

Tootekood: 3403 ,   Tarneaeg: kuni 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
124,99 €