Tootegrupid

 

Korstna pigieemaldus pulber, 1kg

Tootekood: Pigieemaldus pulber 1kg
Ühik: karp
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati
Hind:
7,71 €
Tootja: Hearth
Kasutusalad: küttesüsteemi puhastamine (kaminad, ahjud, katlad, kostnalõõrid)
Materjal: Pulbri segu koosneb anorgaanilistest sooladest
 

Kasutusjuhend:

Sadpal II pulber on mõeldud kasutamiseks pigi eemaldamiseks korstnalõõrist. Kasutamiseks ei ole vaja teha muud, kui tule kõige intensiivsemas põlemise etapis ning kui korsten on juba natuke soojenenud visata karbis olevast kotikesest pulbrit koldesse tulle (vt. allpool doseerimisjuhendit). Pulbri põlemisel tekkivad ained puhastavad kogu küttesüsteemi lõõristiku mida mööda suits liigub.

Pulbri segu koosneb anorgaanilistest sooladest ega pole plahvatusohtlik.


Tootja: Hearth


Kasutusalad: Küttesüsteemi puhastamine (kaminad, ahjud, katlad, kostnalõõrid) Vahend põletab tahma, tõrva ja vaigu jäägid, mille tulemusena laguneb orgaanika süsinikdioksiidiks ja veeks.


Kasutades Sadpal II pigieemalduspulbrit:

  • Väheneb pigi teke ning tahma kinnitumine korstnalõõri sisepinnale ning lõõristikule.

Sadpal II pigieemalduspulber vähendab:

  • puude koguse kasutamise vajadust
  • pigi süttimise ohtu korstnalõõris
  • korrosiooni tekimise ohtu metallosadel

 

Kuidas kasutada Sadpal II pigieemalduspulbrit?
Süüdata tuli kütteseadme koldes tavalisel viisil. Tule kõige intensiivsemas põlemise etapis kui korsten on juba natuke soojenenud visata karbis olevast kotikesest pulbrit koldesse tulle. Pulbri põlemisel tekkivad ained puhastavad kogu küttesüsteemi lõõristiku mida mööda suits liigub.


Ava pakend ettevaatlikult. Proovi lisada pulber kasutades lusikat nii, et seda ei pudene metallosadele(Võib tekitada plekke). Põlemisprotsessi ajal ja selle käigus tekkivad ainelised ühendid ei ole metallosadele kahjulikud.
Karbis 1kg pakk (1000g).


Doseerimine:

  • Esimest korda soovitatud kasutuskord 1pakk (1kg).(aseteda tulele 1kg kott seda eelnevalt avamata, võib lisada koos ümbrispakendiga). 1kg koguse kasutamine intensiivistab oluliselt toimet ning puhastab kiiremini lõõri pigist.
  • Edaspidine kasutuskordade arv sõltub kütteseadmest. (Põlemisprotsess toimub igas ahjus ja kaminas erineval viisil, seega võib annus ka erineda. Kuiv kütus, st kivisüsi, puit, graanulid, võib kasutada väiksemat kogust (1 teelusikatäis) ja madala põlemisastmega märjal kütusel tuleks kasutada suuremat kogust toodet (1 supilusikatäis).
  • Kõige parema tulemuse saab siis, kui kasutada pulbrit regulaarselt arvestusega 1 supilusikatäis või siis 1 teelusikatäis 3-6 kg kohta. 1kg pakist piisab u.3-3,5 tonni küttematerjali jaoks olenevalt kasutuskorra intensiivsusest.

 

Sarnased tooted
Tootekood: 434 ,   Tarneaeg: 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
18,52 €
Tootekood: 435 ,   Tarneaeg: 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
20,26 €
Tootekood: 705 ,   Tarneaeg: 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
21,02 € (20%)
26,28 €
Tootekood: HTT433 ,   Tarneaeg: 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
342,00 € (5%)
360,00 €
Tootekood: HTT531 ,   Tarneaeg: 1 nädal ,   Vali sobiv maitse:
242,25 € (5%)
255,00 €