Tootegrupid

 

TAMREX 3 kg Premium pulberkustuti

Tootekood: 003PG
Kaubamärk:
Ühik: tk
Tarneaeg: kuni 7päeva
Hind:
59,00 €
Kuumakse alates: 5,09 €
Kogus: - +
   - või -   

Uudse, pikendatud roostevabade kahvade, vooliku ja E-Z kaitseriiviga 3 kg Premium pulberkustuti soovitame panna autosse 1 kg minikustuti asemele, väikelaevadesse või teistesse väiksematesse ruumidesse. Hea lisaseade 6 kg tulekustuti kõrvale kodudesse, kus on väikseid lapsi või eakaid inimesi.

Pikematest kahvadest saab kindalt kinni haarata ja seadet mugavalt käsitseda. Manomeetri kontrollimise võimalus ning kaitseklapp tagavad töökindluse ja ohutuse. Tugevast plastikust põhjakaitse ja vastupidavast paksust metallist kest annavad pika eluea – 30 ja enam aastat

Garantii:10 aastat (kehtib heaperemehelikult hoitud, regulaarselt kontrollitud ja hooldatud tulekustutitele).

TAMREXi 3 kg Premium pulberkustutil on 1 kg ja 2 kg tulekustuti ees mitu olulist eelist. Sel on mugavalt ja lihtsalt eemaldatav E-Z splint, selles on rohkem kvaliteetset kustutuspulbrit ning sel on voolik, millega on võimalik kustutusjuga suunata. See tõstab ka seadme efektiivsust, sest tulekolde tabamine on täpsem. Samuti võimaldab voolik kustutamist raskesti ligipääsetavates kohtades. See on oluline näiteks autopõlengute puhul. Kvaliteetsest EPDM kummisegust voolik on väga vastupidav ega pragune aja jooksul. Metallist vooliku keermeosa lisab kestvust veelgi.

E-Z kaitseriiv

Töökindel E-Z kaitseriiv on geniaalne uuendus, mis teeb tulekustuti kasutamise märgatavalt lihtsamaks ja kiiremaks. See lahendab levinud probleemi, kus kaitseriiv vajutatakse tugevasti kahvade vahele kinni ega jõuta seda enam eemaldada (õige on tulekustutit hoida alumisest ehk kandekahvast).

Oleme korraldanud tuhandeid tulekustutusõppusi ja näeme, et seda esineb väga sageli. Õppusel saame inimeste tähelepanu sellele juhtida, aga ohuolukorras on kiire ja sujuv tegutsemine võtmetähtsusega ning iga raisatud sekund võib olla elu hinnaga.

Ohuolukorras juhtub see nii: haarate tulekustuti kahvadest tugevasti kinni. Tugevasti seetõttu, et tulekustuti on raske. Kahvadest hoidmine surub kahvad kõvasti kokku, vajutades ka kaitseriiv kahvade vahele kinni. Tekib paanika, sest inimene ei saa aru, miks tulekustutit ei saa kasutada.

E-Z tehnoloogia nutika disainiga kaitseriivi pole võimalik kahvade vahele kokku vajutada. Selle saab lihtsa liigutusega eemaldada ja kustutama asuda.

Hästimärgatav E-Z kaitseriiv püsib kindlalt paigal, see ei kuku ise ära ega lase tulekustutil iseeneslikult avaneda.

Tulekustuti on varustatud lisaks manomeetrile eraldi kontrollventiiliga, millest saab mittestatsionaarse seadmega rõhku mõõta, et kontrollida tulekustuti manomeetri töökorras olekut. NB! Manomeetri seier ei pruugi alati õigesti näidata. Seetõttu on eraldi kontrollventiil oluline lisavõimalus tulekustuti töökindluse tagamiseks.

Roostevabast terasest ventiilikomplekt ja kahvad on vastupidavamad. Lisaks paigaldasime pikemad kahvad. Neist saab kindlamalt kinni haarata ja mugavalt seadet käsitseda.

Tehases tulekustutile teostatud heeliumtest tagab parema lekkekindluse kui harilik test õhuga.

Parim kustutuspulber

Sugugi mitte kõik pulbrisegud, millega erinevad tootjad oma tulekustuteid täidavad, pole ühtviisi efektiivsed. Kustutusvõimsus võib olenevalt tulekustutist erineda lausa mitmeid kordi.

TAMREX Premium pulberkustutites kasutame vaid parimat, efektiivset, kõrgete näitajatega kvaliteetset kustutuspulbrit.

Pikk hooldusvälp

Pika hooldusvälbaga TAMREX Premium pulberkustutite kestad on paksust ja kvaliteetsest metallist lõigatud välja selliselt, et tekiks võimalikult vähe keevisõmblusi. Tugevast plastikust jalg vähendab hõõrdumist tulekustuti teisaldamisel ühest kohast teise, pikendades seadme eluiga veelgi.

Pidage meeles oma tulekustutit regulaarselt usaldusväärsete spetsialistide juures kontrollida ja hooldada. Kui hoiate tulekustutit autos, laevas või mujal, kus sellele võivad mõjuda keerulisemad tingimused nagu külmakraadid, niiskus, vibratsioon jms, tooge oma seade kontrolli igal aastal. Kodus või mujal heades tingimustes hoitavat tulekustutit võib kontrollida iga kahe aasta tagant.

Hooldusesse tuleb tulekustuti tuua siis, kui olete seda kasutanud (kasvõi veidi) või on käes tootja poolt ettenähtud perioodiline hooldus ja survetest. TAMREXi pulberkustutite hooldusvälp on 10 aastat. Nõrgema kvaliteediga tulekustutitel mõnikord vaid 5. aastat.

TAMREX Premium sarja pulberkustutid on tervikuna kvaliteetsemad, töökindlamad ning efektiivsusnäitajad paremad kui mistahes teistel tulekustutitel.

Oma pere, kodu ja vara kaitsmiseks peavad olema parimad võimalikud vahendid. See pole koht, kus kokku hoida, vaid siin tuleb targalt kulutada. Suhteliselt väikest investeeringut nõudva seadme eluiga on 30 ja enam aastat.

Töökindel ja sertifitseeritud

Efektiivsusklassid: 21A - 144B – C.
Turul liigub samade näitajatega 6 kg pulberkustuteid.

Sertifikaadid: EN 3-7; PED 97/23/EC; MED96/98/EC; CE.

 

Sarnased tooted
Tootekood: 002 ,   Tarneaeg: kuni 7päeva ,   Vali sobiv maitse:
35,00 €
Tootekood: 0030 ,   Tarneaeg: kuni 5 päeva
10,00 €
Tootekood: 0082 ,   Tarneaeg: kuni 7 päeva
35,00 €
Tootekood: 0083 ,   Tarneaeg: kuni 7 päeva
35,00 €
Tootekood: AK329 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
6,05 €