Tootegrupid

 

 

Noctigon KR1 - 6000K cool white.

Tootekood: Noctigon KR1 - 6000K cool white
Kaubamärk:
Ühik: kompl
Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati
Hind: 86,42 €
83,82 €
Kuumakse alates: 7,12 €
Kogus: - +
   - või -   

Noctigon KR1 Finca on äärmiselt kompaktne suure valgusvoo ulatusega taskulamp. Tegemist on osaliselt käsitööna valminud ning täielikult käsitööna komplekteeritud kvaliteetlambiga, mis on loodud eriti nõudlikule tarbijale. Seda just silmas pidades LED elemendi valikuvõimalusi ning lambi kõigi töörežiimide ja funktsioonide seadistamisvõimalust. Noctigon KR1-l on selgelt eristuv otsingulambi valgusjoonis - konkreetne ning intensiivne keskosa kombineerituna selgelt eristuvate vähemvalgustatud äärealadega. Seega on tegemist valgustiga, mis on suurepärane kasutamiseks just kaugete objektide valgustamiseks. Kui vajate sarnaste omadustega lampi tööks lühikestel ning keskmistel distantsidel, siis tuleks valida universaallambi valgusjoonisega "sõsarmudel" Noctigon KR4. KR1 on saadaval kolmes erinevas värvuses (matt must, tumehall, tsüäänsinine) ning kolme erineva sh suure värviedastusindeksiga LED elemendga (2850K 90CRI, 4000K 75CRI, 6000K 67CRI). KR1 mudelil on mitmeid uuenduslikke lahendusi, mis võimaldavad lambil saavutada oma suuruse kohta tunduvalt suuremat valgusjõudu, efektiivsust ning vastupidavust võrreldes teiste kvaliteettootjatega. Näiteks on kasutusel väheste kuluvate osadega elektrooniline lülitussüsteem (E-switch), berülliumi ja vase sulamist kontaktvedrud tagamaks paremat elektrijuhtivust võrreldes terase sulamitega, aktiivne temperatuuri kontrollsüsteem lambi ülekuumenemise kaitseks ning täielikult seadistatav Anduril kasutajaliides.

KR1 on 18650 aku konfiguratsioonis kõigest 110mm pikk, pea osa läbimõõt on 35mm ning korpuse osa läbimõõt 24mm. Seega on tegemist äärmiselt "taskusõbraliku" tootega. Komplektis on kaasas nii taskuklamber, roostevabast terasest käepaela kinnitusrõngas, käepael kui ka kasutusjuhend Anduril kasutajaliidese seadistamiseks. Optika kaitseklaas on suure läbilaskevõimega ning töödeldud peegeldusvastase vääristusega.

NB! Lambi toiteallikas (universaalne 18650 suure koormustaluvusega kaitseta flat-top aku) ning akulaadija standardkomplekti ei kuulu. Võimalus on akud ja laadija soetada eraldi või osta juba komplekteeritud Noctigon KR1/KR4 akude (2tk 3000mAh) ja laadija (1tk) stardipakett Taskulambid.eu veebipoest.

Teile sobiva valgustemperatuuriga mudeli valimiseks soovitame lugeda meie blogi artiklit "LED taskulampide valgusvärvused"

 
Maksimaalne valgusvõimsus 1300lm
Minimaalne valgusvõimsus 0,5lm (arvestuslik)
LED elemendi tüüp Osram CSLPM1.TG W2
Valgustemperatuur valge (6000K)
Optika tüüp SMO
Valgusjoonis Otsingulambi valgusjoonis - intensiivne kontsentreeritud keskosa, vähevalgustatud äärealad
Otselaadimisvõimalus Ei
Aku komplektis Ei
Sobivad toiteallikad (ei sisaldu komplektis) Tüüp 18650 lameda "+" kontaktiga (flat-top) Li-ion akud minimaalse pideva koormustaluvusega 15A (nt. 20A LG HG2 18650 flat-top)
Lambi lülitusmehhanism Tagumine elektrooniline toite- ja režiimilüliti (E-Switch)
Värvilise valguse režiim Ei
CRI (Colour Rendering Index) 67
Maksimaalne tööaeg ühe laadimisega 20 päeva minimaalsel valgustugevusel (arvestuslik) 3000mAh akuga
Maksimaalne valgusvoo ulatus 630m
Toitepinge stabiliseeritus Täielik madalamatel ja keskmistel valgustugevustel, hübriid keskmistel ja tugevatel valgustugevustel, direct drive maksimaalsetel valgustugevustel
Ülekuumenemise kaitse Jah, reaalajas temperatuuri järgiv ning valgusjõudu reguleeriv termoandur
Töörežiimid Sujuvalt regluleeritav 0-100%, sisselülitatav ning seadistatav meeleoluvalgustus, erirežiimid (peidetud)
Kasutajaliides ja lisafunktsioonid

KR1 on paigaldatud Anduril seadistatav kasutajaliides. Lampi on võimalik kasutada tavalise taskulambina (on-off ja valgustugevuse sujuv reguleerimine 0-100%) ning võimalik on aktiveerida peidetud erirežiimid ning seadistusvõimalused. Seadistatavad on nii lambi funktsioonid kui ka peidetud erirežiimid: lukustusrežiim, lihtsustatud kasutajaliidesega Muggle režiim (sisse-välja + valgustugevuse dimmerdamine), aku pingekontroll, 5 erinevat stroborežiimi, erinevad seadistatavad vilkuvad režiimid, astmeline valgustugevuse reguleerimine jne. Juhend tootega kaasas.

Kaitseklass IP67
Testitud põrutuskindlus kuni 1m
Lambi mõõtmed 110mm(pikkus) * 35mm(pea) * 24mm(korpus)
Lambi kaal 120g ilma akuta
Korpuse materjal Alumiinium, CNC töödeldud
Primaarse toiteallika tüüp Tüüp 18650 lameda "+" kontaktiga (flat-top) Li-ion akud minimaalse pideva koormustaluvusega 15A
Komplekti kuulub Lamp, Anduril kasutusjuhend, taskuklamber, käepael, käepaela kinnitusrõngas.
Lisavarustus Univeraalsed 18650 flat-top suure koormustaluvusega (alates 15A) kaitseta akud, akulaadijad
Sarnased tooted
Tootekood: MH12 ,   Tarneaeg: 4 päeva ,   Vali sobiv maitse:
87,77 € (3%)
90,48 €
Tootekood: EC20 ,   Laoseis: 1 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
52,17 € (3%)
53,78 €
Tootekood: P16 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
72,98 € (3%)
75,23 €
Tootekood: Scangrip Multimatch R täiskomplekt ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
141,02 € (3%)
145,38 €
Tootekood: Relvakinnitusklamber Nitecore GM04 ,   Tarneaeg: kuni 3 päeva pakiautomaati ,   Vali sobiv maitse:
10,11 € (3%)
Al. 10,42 €